Fikri tv.com‘dan aldım. Kesnlikle katılıyorum! Dizi izlemeye başladığımızda kimilerinden umudu kesip bırakıyor, kimilerine ayıla bayıla devam ediyoruz. Fakat bir süre sonra, 3cü yada 4cü sezonda artık fanı olduğumuz dizinin pek de iyi gitmediğine karar veriyoruz, ama gerçekten dizide sorun olduğundan, ama biz artık izlemekten sıkıldığımızdan! farketmez. neticede dizi uzasa da pekala heyecanını koruyabilir. Sadece biraz yardıma ihtiyaçları var!Sitedeki birkaç yardıma muhtaç diziyi paylaşacağım sizinle. Aklınıza gelen varsa, ne tür yardım yapılacağını da ekleyebilirsiniz;Weeds :ilk sezon muhteşemde, ikinci sezon da ilki kadar harika, fakat üçüncü ve dördüncü sezon süregelen komediyi tek bir çizgi üzerinde ilerletmeye başladılar. monotonlaştı. Weeds elbette hala izlenebilir ama eski muhteşem bölümleri de özlememek elde değil. Conradı geri getirsinler ve Shane de gençleşsin!

90210:ilk bölümü iyiydi. fakat giderek dibe vuruyor dizi. kesinlikle ekranlardaki diğer gençlik programlarından, güncel olanlardan esinlenmeli ve diziye bazı güncel eklemeler yapılmalı!Entourage:ilk sezon hollywood’da volta atanları zilemek keyifliydi. fakat bu sezon hiçbirisini umursama olduk! ari gold diye spin off yapılsa daha ilgi çekici olur!

Smallville:yapımcıları kesinlikle suçlamıyorum. michael rosenbaum (lex luthor) ve kristen kreuksuz (lana lang) ellerinden geleni yapıyorlar. onlar dizinin belkemikleriydi. gittiler!Heroes:ilk sezon – aman allahım! ne güzel bölümlerdi! 2 fena değildi fakat artık iyice bıraktı kendisini 3cü sezonda!ölüleri diriltseler iyi olur!Bunlar dışında grey’s anatomy, It’s Always Sunny in Philadelphia vs.