Kanallar Alışverişe Çıktı

Kanallar Alışverişe Çıktı

Amerikan tv kanallarının 2010-2011 sezonu için yeni deneme bölümü siparişleri devam ediyor.Fox, Nevermind Nirvana isimli bir komedi,CBS, The Odds isimli bir drama,ABC, Happy Endings isimli bir komedi, Off the Map isimli bir tıp draması ve Body of Evidence isimli başka bir drama,NBC, The Strip isimli bir komedi için deneme bölümleri sipariş ettiler.”Bu diziler neyle ilgili?” derseniz, buyrun sizi yazının devamına alalım.

* Nevermind Nirvana (Fox) – Everybody Loves Raymond‘ın kızılderili versiyonu olarak tanımlanıyor.İki yetişkin erkek kardeşin ve kızılderili ebeveynlerinin, kardeşlerin birinin beyaz kızarkadaşının dahil olduğu arkadaşlarının etrafında gelişen bir komedi.Kendi anne babası birer kızılderili olan ve Lie To Me oyuncularından Kelli Williams ile evli olan Ajay Sahgal‘ın kendi deneyimlerinden esinlendiği bir yapım.Sahgal, bu diziyi daha önce NBC için 2003-2004 sezonunda geliştirmişti. David Schwimmer‘ın yapımcı/yönetmenliği üstlendiği bir deneme bölümü de çekilmiş, ama NBC’de kendine yer edinememişti.* The Odds (CBS) – Bu drama, polislerin de yakaladıkları suçlular kadar acımasız olduğu bir polisiye. Yazar/yönetmeni Jeff Wadlow, yapımcılığı Joel Silver ve Beau Bauman ile paylaşıyor.* Happy Endings (ABC) – David Caspe‘nin yazdığı, yapımcılığını Jamie Tarses‘in yaptığı bir komedi.Mihrabın önünde ayrılan bir ikiliyi ve bu ayrılıktan sonra kendilerinin ve ortak çevrelerinin arkadaşlıklarını sürdürme çabasını ele alıyor.* Off the Map (ABC) – Grey’s Anatomy yaratıcısı Shonda Rhimes’ın yapımcısı olduğu dizi, her biri hayata baştan başlamak isteyen 3 doktor etrafında geçiyor. Şehrin rahatlığını terk edip, tropikal bir bölgedeki bir klinikte çalışmaya başlayan bu doktorlar; egzotik ve alışılmadık tıbbi sorunlarla ve kişisel problemleriyle baş etmeye çalışıyor.Grey’s Anatomy’nin yapımcılarından Jenna Bans, senaryosunu yazdığı dizinin yapımcılığını Shonda Rhimes ve Betsy Beers ile paylaşıyor.* Body of Evidence

Body of Proof (ABC) – Eski bir beyin cerrahı olan adli tabip Megan Hunt etrafında gelişiyor olaylar. Hunt, adli tabipliğe eşsiz ve davaları çözücü bir perspektif kazandırıyor. Bu, genellikle yöneticileri ile takışmasına neden oluyor.Chris Murphey
 senaryosunu yazdığı dizinin yapımcılığını, orijinal fikrin sahibi Matt Gross ile paylaşıyor.Gross, Body of Evidence’ı “ölülerle uğraşan dişi House” olarak tanımlıyor.Dizinin ismi daha sonra Body of Proof olarak değiştirildi.
* The Strip (NBC) – Thomas Lennon ve Robert Ben Garant‘tan bir komedi.Konu, Las Vegas yakınlarında bir restaurant işleten eski bir çocuk film yıldızı etrafında geçiyor.Lenon’un başrolde olduğu dizide, Garant de deneme bölümünde yan rollerden birinde yer alacak. Lennon ve Garant, yapımcılığı Peter Principato ve Paul Young ile paylaşacak.