Kadrosunda dev isimleri bulunduran ve hikaye örgüsüyle kaliteli yabancı dizileri aratmayan Masum’un finalinin ardından zaman kaybetmeyen BluTV, 24 Şubat’ta Sahipli adlı ikinci orjinal dizisiyle karşımıza çıktı. Türkiye televizyonlarında örneği neredeyse hiç bulunmayan korku türüne giren dizi, 40 küsür dakikalık bölümlerden oluşuyor. Çekimleri çoktan biten Sahipli’nin ilk sezonunun 10 bölüm sürecek olması da hiç kuşkusuz ki dizinin başka bir artısı.

Musallat, Siccîn ve Üç Harfliler 3: Karabüyü gibi benzer tarzdaki filmlere imzasını atan Alper Mestçi‘nin elinden çıkan dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Büşra, düğün gecesinde kocasının vahşi bir şekilde kendini öldürmesinin ardından bir yandan toparlanmak bir yandan da mecburi hizmetini tamamlamak adına doğduğu köy olan Berderen’e gider. Ancak burada Büşra’yı huzurdan çok kabuslar ve açıklanamayan paranormal olaylar beklemektedir.

Sahipli’nin başrollerinde Funda Güray ve Baran Akbulut bulunuyor. Oyuncularımıza Ferit KayaSait GenayErdoğan SıcakSeda TürkmenKoray Şahinbaş ve Nevin Efe gibi isimler eşlik ediyor.

Fragman ve İlgili Video