11 Eylül Pazartesi

ABC

@aytackara‘nın programı Bachelor in Paradise, geçen hafta olduğu gibi 1.3’lük bir izlenme oranı tutturarak 4. sezonuna nokta koymuş.

NBC

Midnight, Texas, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

American Ninja Warrior, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.6’ya yükselmiş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (6.13 milyon) programı. Haftaya 9. sezonuna nokta koyacak.


12 Eylül Salı

ABC

Somewhere Between, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.3’e düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya ekranlara veda edecek.

NBC

America’s Got Talent, geçen haftaya göre 0.3’lük bir kayıp yaşayarak 2.3’e düşmüş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (11.57 milyon) programı.

FOX

The Orville, tekrar bölümüyle 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


13 Eylül Çarşamba

NBC

Marlon, geçen hafta olduğu gibi 1.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

İkinci bölümüyle Marlon, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydedip, 1.0’lık bir izlenme oranı ile ilk sezonuna nokta koymuş. Onay alacak mı göreceğiz?

Midnight, Texas, Pazartesi yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.6’lık en düşük izlenme oranını tekrar etmiş. Haftaya Pazartesi ilk sezonuna nokta koyacak.

America’s Got Talent, geçen hafta olduğu gibi 2.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (11.59 milyon) programı. Haftaya Salı 12. sezonuna nokta koyacak.

CBS

Salvation, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

@aytackara‘nın programı Big Brother, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.8’e düşmüş.


14 Eylül Perşembe

CBS

@dkamoy‘un dizisi Zoo, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Haftaya 3. ve muhtemelen son sezonuna nokta koyacak.

Big Brother, geçen hafta olduğu gibi 1.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı. Haftaya Çarşamba 19. sezonuna nokta koyacak.

The Big Bang Theory, tekrar bölümüyle akşamın en çok izlenen (6.43 milyon) programı olmuş.


15 Eylül Cuma

Big Brother, 1.2 reyting, 4.89 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş.