The CW

Dynasty, geçen hafta olduğu gibi 0.1’lik en düşük izlenme oranınını tutturarak ilk sezonuna nokta koymuş.

Yakın zamanda iptal haberini aldığımız Life Sentence, geçen hafta olduğu gibi 0.1’lik en düşük izlenme oranını tekrar etmiş.


ABC

Once Upon a Time, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’e yükselmiş. Finalin ilk bölümünü bitirmiş. Haftaya 2. bölümü ile 7 sezonluk ekran macerasına nokta koyacak.

ABC’nin iptal mi devam mı durumunu açıklamadığı tek dizisi Agents of SHIELD, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’e yükselmiş. Haftaya umarız sadece 5. sezon finalini yapmış olur.

20/20, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’e yükselmiş.


NBC

Blindspot, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya 3. sezonuna noktayı koyacak.

Dateline (NBC), geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme ortalaması tutturmuş.


CBS

Undercover Boss: Celebrity Edition, ilk sezonunu 0.6’lık bir izlenme oranı açmış.

Hawaii Five-0, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’e yükselmiş. Haftaya 8 sezonuna noktayı koyacak.

Blue Bloods, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’lik bir izlenme oranı ile 8. sezonuna nokta koymuş. H50 ile birlikte akşamın reyting galibi programı. Ayrıca akşamın en çok izlenen (8.74 milyon) programı.


FOX

Haftayı pas geçen MasterChef Junior‘ın yerine, 0.7’lik bir izlenme oranı tutturan Meghan Markle: An American Princess  :unamused: yayınlanmış.


Sıralamalar bir ara gelir umarım.