The CW

The Flash, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.8’e düşmüş. “3 hafta yokum, kış olimpiyatlarını izleyeceğim” diyor.

Black Lightning, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Kış olimpiyatları beyaz adam işi, biz haftaya buradayız” diyor.


FOX

Lethal Weapon, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.1’e düşmüş. 27’sine kadar tatilde.

LA to Vegas, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. 3 hafta yok.

The Mick, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. O da aradan 27’sinde dönecek.


NBC

Ellen’s Game of Games, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.9’luk bir izlenme oranı ile ilk sezonuna nokta koymuş.

This Is Us, Pazar günü yayınlanan son bölümüne göre 6.6’lık bir kayıp yaşayarak 2.7’ye düşmüş. Akşamın reyting galibi. “Fazla ağlattım sizi, 3 hafta dinlenin” diyerek ara vermiş.

Chicago Med, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.2’lik bir artış kaydederek 1.5’e yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş. “Bizim kanal olimpiyat gösteriyor, yokum 3 hafta” diyor.


CBS

NCIS, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.4’e düşmüş. Akşamın en çok izlenen (13.60 milyon) programı. “27 Şubat’a kadar kimse ölmesin, tatildeyim” diyor.

Bull, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 1.1’e düşmüş. “İki hafta yetmedi, üç haftalık bir tatile daha çıkıyorum” demiş.

NCIS: New Orleans,  iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.9’a düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Kimse yoksa ben de yokum” diyerek 27’sine kadar ara vermiş.


ABC

The Middle, üç hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 1.2’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Üç haftalık tatil yetmemiş gibi bir üç haftalık tatile daha çıkmış.

Fresh Off The Boat, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.9’luk bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “Keyfim yok, 27’sinde görüşüz” demiş.

Black-ish, üç hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. 13 Mart’a kadar tatilde.

Modern Family, tekrar bölümüyle 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Kevin (Probably) Saves The World, üç hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Akşamın en az reyting yapan programı. “Ben diğerleri gibi değilim, sadece 2 hafta yokum” demiş.


Salı’nın reyting galibi NBC olurken, en çok izlenen kanalı CBS olmuş.

1. NBC: 2.03 reyting, 8.37 milyon izleyici

2. CBS: 1.13 reyting, 10.83 milyon izleyici

3. FOX: 0.93 reyting, 3.32 milyon izleyici

4. ABC: 0.80 reyting, 3.39 milyon izleyici

5. The CW: 0.70 reyting, 2.07 milyon izleyici

Kaynak