81. Altın Küre Ödülleri’nin kazananları belli oldu
2 yorum aytackara 08 Ocak 2024 07:16
Bu yıl 81. kez düzenlenen Altın Küre Ödülleri’nin kazananları dün gece yapılan törenle belli oldu. CBS’te ve Paramount+’ta yayınlanan töreni komedyen Jo Koy sundu.
İşte TV kategorilerinde kazananlar:
Drama Dizisi
“1923” (Paramount+)
“The Crown” (Netflix)
“The Diplomat” (Netflix)
“The Last of Us” (HBO)
“The Morning Show” (Apple TV+)
“Succession” (HBO)
Drama Dizisi – Aktör
Pedro Pascal — “The Last of Us”
Kieran Culkin — “Succession”
Jeremy Strong — “Succession”
Brian Cox — “Succession”
Gary Oldman — “Slow Horses”
Dominic West — “The Crown”
Drama Dizisi – Aktris
Helen Mirren — “1923”
Bella Ramsey — “The Last of Us”
Keri Russell — “The Diplomat”
Sarah Snook — “Succession”
Imelda Staunton — “The Crown”
Emma Stone — “The Curse”
Komedi veya Müzikal Dizi
“The Bear” (FX)
“Ted Lasso” (Apple TV+)
“Abbott Elementary” (ABC)
“Jury Duty” (Amazon Freevee)
“Only Murders in the Building” (Hulu)
“Barry” (HBO)
Komedi veya Müzikal Dizi – Aktris
Ayo Edebiri — “The Bear”
Natasha Lyonne — “Poker Face”
Quinta Brunson — “Abbott Elementary”
Rachel Brosnahan — “The Marvelous Mrs. Maisel”
Selena Gomez — “Only Murders in the Building”
Elle Fanning – “The Great”
Komedi veya Müzikal Dizi – Aktör
Bill Hader — “Barry”
Steve Martin — “Only Murders in the Building”
Martin Short — “Only Murders in the Building”
Jason Segel — “Shrinking”
Jason Sudeikis — “Ted Lasso”
Jeremy Allen White — “The Bear”
Müzikal-Komedi ya da Drama Dizisi – Yardımcı Aktris
Elizabeth Debicki — “The Crown”
Abby Elliott — “The Bear”
Christina Ricci — “Yellowjackets”
J. Smith-Cameron — “Succession”
Meryl Streep — “Only Murders in the Building”
Hannah Waddingham — “Ted Lasso”
Müzikal-Komedi ya da Drama Dizisi – Yardımcı Aktör
Billy Crudup — “The Morning Show”
Matthew Macfadyen — “Succession”
James Marsden — “Jury Duty”
Ebon Moss-Bachrach — “The Bear”
Alan Ruck — “Succession”
Alexander Skarsgård — “Succession”
Mini Dizi, Antoloji Dizi ve TV Filmi
“Beef” (Netflix)
“Lessons in Chemistry” (Apple TV+)
“Daisy Jones & the Six” (Amazon Prime Video)
“All the Light We Cannot See” (Netflix)
“Fellow Travelers” (Showtime)
“Fargo” (FX)
Mini Dizi, Antoloji Dizi ve TV Filmi – Aktör
Matt Bomer — “Fellow Travelers”
Sam Claflin — “Daisy Jones & the Six”
Jon Hamm — “Fargo”
Woody Harrelson — “White House Plumbers”
David Oyelowo — “Lawmen: Bass Reeves”
Steven Yeun — “Beef”
Mini Dizi, Antoloji Dizi ve TV Filmi – Aktris
Riley Keough — “Daisy Jones & the Six”
Brie Larson — “Lessons in Chemistry”
Elizabeth Olsen — “Love and Death”
Juno Temple — “Fargo”
Rachel Weisz — “Dead Ringers”
Ali Wong — “Beef”
En İyi Stand-Up Komedi Performansı
Chris Rock — “Selective Outrage”
Sarah Silverman — “Sarah Silverman: Someone You Love”
Wanda Sykes — “I’m an Entertainer”
Ricky Gervais — “Ricky Gervais Armageddon”
Trevor Noah — “Trevor Noah: Where Was I”
Amy Schumer — “Amy Schumer: Emergency Contact”
yorumlar
Elizabeth Debicki, bozmasa sadece 3 diziye gidecekmiş ödüller. Gerçi hepsinden de memnunum. Mini dizinin aktrisini Rachel Weisz’a verirdim sadece.
CBS memnun kaldı herhal, 5 senelik anlaşma yapmış.