ABC , Alec Baldwin ve Kelsey Grammer’ın başrolünü ve yönetici yapımcılığını üstlendiği çoklu kamera yöntemiyle çekilecek bir komediye doğrudan dizi siparişi verdi. 2021-22 sezonu için planlanan proje, Modern Family’nin ortak yaratıcı/yönetici yapımcısı Christopher Lloyd, yönetici yapımcısı Vali Chandrasekaran ve 20th Television’dan geliyor.

Lloyd ve Chandrasekaran tarafından yazılan isimsiz Alex Baldwin/Kelsey Grammer Projesi, savaşan egoları onları birbirinden ayırana kadar 20’li yaşlarında oda arkadaşı olan 3 adamı merkezine alan bir dizi olacak. Onlarca yıl sonra bu 3 adam yeniden bir araya gelecek. Baldwin ve Grammer, bu 3’lünün 2’si olacak :)

Baldwin, Grammer, Lloyd ve Chandrasekaran dışında, Jason Schrift, Matt DelPiano, Tom Russo, Adam Griffin ve Jeff Morton dizinin yönetici yapımcıları.

Disney TV Stüdyolarının bir parçası olan 20th Television, dizinin yapım stüdyosu.

Bu proje, Lloyd ve Grammer’ın birlikte çalıştıkları 3. dizi olacak. 11 sezon süren NBC komedi Fraiser ve  1 sezon süre Fox komedisi Back to You’dan sonra yeniden bir araya geliyorlar. Vali Chandrasekaran ise 30 Rock’ta Alec Baldwin ile birlikte çalışmıştı.

Kaynak