Amazon’dan İspanya yapımı yeni bir dizi: La Templanza

María Dueñas‘ın aynı isimli romanından uyarlanan dönem dizisi, 26 Mart 2021 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Bu da diziye ait paylaşılan ilk kısa fragman:

Susana López Rubio, 10 bölümden oluşacak olan dizinin yaratıcısı konumunda. Ona yazar masasında Alexis Garcia Perez ve Javier Holgado eşlik etmişler. Alberto Ruiz Rojo, Patricia Font ve Guillem Morales, dizinin yönetmenliğini üstlenmişler. José María Caro, Nacho Manubens, Tadeo Villalba hijo ve Paul Myler ise yapımcı kadrosunu oluşturuyorlar.

Leonor Watling (Vivir sin permiso, Nasdrovia) ve Rafael Novoa, dizinin başrollerini paylaşacaklar. Kadroda ayrıca Emilio Gutiérrez Caba, Esmeralda Pimentel, Nathaniel Parker (Me and Mrs Jones, Merlin, Of Kings and Prophets), Alejandro de la Madrid (Monarca), Raúl Briones (Club de Cuervos) ve Juana Acosta gibi isimler bulunuyor.

Meksika ve Küba’dan İspanya’ya uzanacak olan hikaye, 19. yüzyıl ortalarına götürecek bizleri. Bir anda fakir hale gelen Mauro Larrea (Novoa) isimli cesur bir iş adamı ile Soledad Montalvo (Watling) isimli kendi kendine yeten bir kadının aşk hikayesini izleyiciye aktaracak.