AMC+, Vahşi Batı draması That Dirty Black Bag‘in yayın hakkını aldı.

BRON Studios ve Palomar’ın yapımını üstlendiği diziyi Mauro Aragoni (Nuraghes S’Arena) hazırladı. Ana kadrosunda Dominic Cooper (Preacher, Spy City), Douglas Booth (The Dirt, Loving Vincent), Niv Sultan (Tehran), Guido Caprino (The Miracle), Christian Cooke (The Promise, Ordeal by Innocence), Travis Fimmel (Vikings, Raised by Wolves) ve Aidan Gillen (Game of Thrones, Kin) bulunuyor.

Uzak Batı’nın karanlık tarafı hakkında epik ve romantik bir dizi olarak tanımlanan That Dirty Black Bag, bir şerifle bir ödül avcısı arasındaki 8 güne yayılan çatışmayı konu alıyor. Bir tarafta sorunlu bir geçmişi bulunan rüşvet yemez Arthur McCoy (Cooper), diğer tarafta ise kurbanlarının kafalarını kirli siyah torbalara koymasıyla ve yalnız çalışmasıyla bilinen ünlü Red Bill (Booth).

Ödül avcılarının, haydutların, kan davalarının; inanç, aşk ve intikam gibi büyük tutkuların yönlendirdiği yalnız ruhların olduğu That Dirty Black Bag’in dünyasında kahramanlar yok, hiç kimse görünmez değil ve avcılar da av olabiliyorlar.

Dizide Paterson Joseph (The Leftovers), Rose Williams (Sanditon, Curfew), Anna Chancellor (The Split, Pennyworth, The Hour), Zoe Boyle (Downton Abbey, Four Weddings and a Funeral), Eugene Brave Rock (Wonder Woman 1984) ve Ivan Shaw (Nocturne, Insecure) da rol alıyor.

Mart-Nisan 2022 civarı başlaması beklenen That Dirty Black Bag’in sezonu 8 bölüm sürecek.

Kaynak