Meryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington

Scott Z. Burns‘ün iklim değişikliği hakkındaki antolojisi draması Extrapolations’ın yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu açıklandı.

Meryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington, Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, David Schwimmer ve Adarsh Gourav, şu anda yapımı devam eden Apple TV+ antoloji dizisinin başrollerini üstlenecekler.

Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs

Gemma Chan, David Schwimmer, Adarsh Gourav

Dizi, birbirine bağlı 8 bölümden oluşacak. Gezegende yaklaşan değişikliklerin insanların hayatlarındaki sevgiyi, inancı, işi ve aileyi nasıl etkileyeceğini inceleyecek.

Meryl Streep’in dizideki rolü henüz açıklanmadı.

Sienna Miller, deniz biyoloğu Rebecca Shearer; Kit Harington, bir sanayi devinin CEO’su Nick Bilton; Tahar Rahim, hafıza kaybıyla mücadele eden Ezra Haddad; Matthew Rhys, gayrimenkul müteahhidi Junior; Daveed Diggs (yine mi iklim sorunları), Güney Florida’da bir haham olan Marshall Zucker; Gemma Chan, bekar bir anne ve mikro finanscı Natasha Alper; David Schwimmer, genç bir kızı olan Harris Goldblatt; Adarsh Gourav, kiralık şoför Gaurav karakterini canlandıracak.

Michael Ellenberg‘ün Media Res’i dizinin yapım şirketi. Scott Z. Burns, yazar, yönetmen ve yürütücü yapımcı olarak projenin başındaki isim. Ellenberg, Greg Jacobs, Dorothy Fortenberry ve Lindsey Springer dizinin diğer yönetici yapımcıları.

Kaynak