İngiltere’nin devlet televizyonu BBC One ve internet üzerinden yayın yapan platform Netflix, önümüzdeki günlerde bizleri Wanderlust adlı yepyeni bir aile dramasıyla buluşturacak.

Yapım, Joy Richards adlı bir terapisti merkezine koyacak. Yaşanan bir bisiklet kazasının ardından kocasıyla olan ilişkisini gözden geçirmeye başlayacak olan karakterimiz, ailesini ve bu ilişkiyi toparlamak adına kocasıyla arasında küçük bir kıvılcım bulmaya çalışacak. Tabii ki biz de bu sırada Joy’un ailesini, arkadaşlarını, komşularını, hastalarını tanıyacak ve bir yandan da onların hayatlarına dahil olacağız.

Şu an için 6 bölümlük ilk sezon onayı alan yapımın başrolünde, United States of Tara’dan tanıyabileceğiniz Toni Collette bulunacak. The Sixth Sense‘de (Altıncı His) sergilediği performansla zamanında Oscar adaylığı kapan Avustralyalı oyuncu, hala vizyonda olan Hereditary (Ayin) adlı korku filmiyle de büyük beğeni toplamış durumda.

Ne zaman yayına gireceği henüz belli olmayan dizide Collette’e Steven Mackintosh, Sophie Okonedo, Zawe Ashton ve William Ash gibi isimlerin eşlik edeceğini de belirtmekte fayda var.

Kaynak (12)