BET+’tan 2 yeni diziye onay çıktı: Ms. Pat ve Sacrifice

Geçen yıl Hulu’nun deneme bölümü onayı verip sonrasında dizi onayı vermediği Ms. Pat isimli komedi dizisi için 10 bölümlük onay verildi.

Komedyen Patricia “Ms. Pat” Williams‘ı merkezine alacak dizi, son yıllarda örneklerine sıkça rastladığımız merkezinde gerçek bir kişi olan yarı kurgusal tarzda dizilerden biri olacak. Dizi, çoklu kamera yöntemiyle çekilecek. Williams, dizinin yapımcılarından biri olacak.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Ms. Pat, şimdilerde banliyöde bir anne olarak yaşamını sürdüren eski bir mahkum. Kendini muhafazakar bir orta Amerika şehri olan Atlanta’da bulan Ms. Pat, iyi niyetli bir koca (J. Bernard Calloway), hayat mücadelesi içerisindeki bir kız kardeş (Tami Roman) ve çok farklı koşullar altında yetişen 2 farklı türden bir evlat grubu (Theodore Barnes, Briyana Guadalupe, Vince Swann) ile birlikte yaşıyor.

Kaynak


BET+, yaklaşık 2 hafta önce de Sacrifice isimli drama dizisi için 10 bölümlük dizi onayı verdiğini açıklamıştı.

Platformun geçtiğimiz yılın sonunda yayınladığı aynı isimli filmin uzantı dizisi olacak olan yapımda ünlü oyuncu Paula Patton (Somewhere Between, Deja Vu, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Swing Vote) başrol oyuncusu olarak yer almaya devam edecek.

Hukuk draması ve gerilim türlerini harmanlayan dizi, eğlence sektöründe hizmet veren Daniella Hernandez (Patton) isimli bir avukatı merkezine alıyor. Daniella ile birlikte onun zengin ve ünlü müşterilerinin kötü hayatlarında gezintiye çıkacağız.

Marques Houston, James Trevena, Veronika Bozeman, Altonio Jackson, Liliana Montenegro, Michael Toland ve Nelson Bonilla ise filmin kadrosunda yer alan ve dizi için dönecekleri açıklanan diğer oyuncular konumundalar.

Kaynak