BET+’tan Bruh isimli yeni bir dizi geliyor.

Komedi türündeki dizinin 24 bölümden oluşacak ilk sezonunun ilk 3 bölümü 7 Mayıs 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Sonrasında da haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.

Tyler Perry, dizinin yaratıcısı, yönetmeni ve yapımcısı konumunda. Ona yapımcı koltuğunda Michelle Sneed eşlik ediyor.

Otuzlu yaşlarında olan ve uzun süredir arkadaş olan 4 adamı merkezine alacak dizi. Hayatlarına, kariyerlerine ve ilişkilerine bağlı oldukları kardeşlik bağı kapsamında birlikte yön veren 4 yakın arkadaş.

Dizinin başrollerini Barry Brewer (Games People Play), Mahdi Cocci, Monti Washington (Games People Play) ve Phillip Mullings Jr. (American Soul, Paradise Lost) paylaşıyor.

Cocci’nin karakteri Tom, bir doktor. Mullings’in karakteri Mike bir avukat ve Washington’ın karakteri Bill ise bir mimar. Brewer ise John karakterine hayat veriyor dizide.

Candice Renee, Bill’in tekrar bir araya gelmek isteyen eski sevgilisi Regina karakterine hayat verecek dizide. Chandra Currelley-Young, John’un annesi Alice karakteriyle karşımıza çıkacak. Alyssa Goss, Mike’ın rahat bir ilişki içerisinde olduğu kız arkadaşı Pamela karakterini canlandıracak. Kadroda ayrıca Caroline Harris, Brandon Sutton, Sarah Hudson ve Angela Marie Rigsby gibi isimler yer alacak.

Bu da dizinin fragmanı:

Kaynak