Eliza Coupe

Eliza Coupe (Future Man, Happy Endings, Scrubs) ve Tommy Dewey (Casual, The Mindy Project), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Pivoting isimli komedi dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Tommy Dewey

Tek kamera yöntemiyle çekilecek dizinin senaryosunu Liz Astrof kaleme alacak. Deneme bölümünün yönetmenliğini Tristram Shapeero üstlenecek. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Aaron Kaplan ve Dana Honor eşlik edecek.

Dizi, çocukluk yıllarındaki en iyi arkadaşlarının vefatının ardından yeniden bir araya gelen Amy (Coupe), Jodie ve Sarah isimli 3 yetişkin kadını merkezine alacak. Hayatın kısa olduğu gerçeğiyle yüzleşen üç arkadaş, bir an önce mutluluğu bulmak için umutsuz girişimlere başlayacaklar. Bir dizi dürtüsel ve ihtiyatsız karar alıp aralarındaki bağı güçlendirecekler ve bu süreçte eldeki hayatlarını mahvetmek için asla geç olmadığını kanıtlayacaklar.

Amy, yerel bir kanalda yayınlanan bir yemek programının eğlenceli ve sıradışı yapımcısı konumunda. Yakın arkadaşı Coleen’in ölüm haberini aldıktan sonra çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmeye karar verecek Amy. Ebeveynlik hakkında hiçbir şey bilmediğini ve çocuklarıyla birlikte 30 dakika geçirmenin bile yorucu olduğunu düşündüğünü belirtelim.

Dewey ise Amy’nin kocası Henry karakterini canlandıracak dizide. Özel müteahhitlik yapıyor Henry. Amy ile arabada yol alırken yaşadıkları bir tartışma sırasında küçük bir kaza atlatıyorlar ama bu kaza onların cinsel yaşamlarında harikalar yaratmaya başlamalarına vesile oluyor.

Kaynak 1

Kaynak 2


Stephen Graham (The Virtues, A Christmas Carol, Boardwalk Empire), Peaky Blinders’ın 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Katherine Barrell (Wynonna Earp, Workin’ Moms), Good Witch’in 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Genevieve O’Reilly (Tin Star, Glitch, Episodes) ve Denise Gough (Paula, What Remains, Guerrilla), Disney Plus’ın yaklaşan isimsiz Star Wars evreni dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Danny DeVito (It’s Always Sunny in Philadelphia, Taxi) ve Aubrey Plaza (Parks and Recreation, Legion), FX’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan animasyon türündeki komedi dizisi Little Demon‘ın başrol oyuncuları oldular.

Kaynak


Lex Scott Davis

Lex Scott Davis (The L Word: Generation QTraining Day, The First Purge), Mo McRae (Almost Family, PitchMurder in the First), Edwin Hodge (Six, Chicago Fire, Jack & Bobby) ve Dorian Missick (For Life, Tell Me a Story, Southland), All Rise’ın 4 Mayıs’ta yayınlanacak olan 21. bölümüne konuk olacaklar.

Mo McRae

Edwin Hodge

Dorian Missick

Kaynak


Zach McGowan (Black Sails, The 100, Shameless), MacGyver’ın 4. sezonunun 1 ve 8 Mayıs’ta yayınlanacak olan son 2 bölümüne konuk olacak.

Kaynak 1

Kaynak 2


Natalie Paul

Into the Dark’ın 2. sezonunun 8 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak olan ‘Anneler Günü’ temalı ve Delivered isimli 8. bölümünün başrolünde Natalie Paul‘u (Show Me a Hero, The Deuce, The Sinner) izleyeceğiz. Ona Tina Majorino (Veronica Mars, Big Love, Legends) ve Michael Cassidy (Privileged, The O.C., People of Earth) eşlik edecek.

Bu da bölümün fragmanı:

Michael Cassidy

Tina Majorino