BET’in yeni komedisi Twenties, 4 Mart 2020 tarihinde başlıyor. Bunlar da diziye ait fragman ve poster:

Lena Waithe‘ın yaratıcısı olduğu dizinin yazar masasında Kimiko Matsuda-Lawrence, Daniel Willis ve Naomi Iwamoto gibi isimler de yer alıyor. White’a yapımcı koltuğunda Susan Fales-Hill, Deborah Evans, Christine Larson-Nitzsche ve Andrew Coles gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin başrollerini Christina Elmore (The Last Ship), Gabrielle Graham (21 Thunder) ve Jonica T. Gibbs üçlüsü paylaşıyor. Sophina Brown (Numb3rs, Shark, Zoo), Alex Akpobome ve Jevon McFerrin ise ana kadroda yer alacak olan diğer isimler.

Diziye bir veya daha fazla bölümle konuk olacak olan oyuncular arasında ise Parker Young (Imposters, Suburgatory, Enlisted), Kym Whitley (Young & Hungry, Sparks), Seth Green (DadsBuffy the Vampire Slayer), Marsha Thomason (White Collar, Safe House, Las Vegas), Rick Fox (Greenleaf, Hit the Floor, Dirt) ve Vanessa Williams (Daytime Divas, 666 Park Avenue, Ugly Betty) gibi birçok tanıdık sima yer alıyor.

8 bölümden oluşacak olan dizi,birbirlerinin en yakın arkadaşları olan, biri queer (Hattie), diğer ikisi heteroseksüel (Marie ve Nia), 3 Afrikalı-Amerikalı kadını merkezine alıyor. Hepsi de hayallerini gerçekleştirmeye çalışan 3 güçlü kadın.