TBS’in yeni komedisi Chad‘in 6 Nisan 2021 tarihinde başlayacağı açıklandı. Bunlar da diziye ait paylaşılan poster ve fragmanlar:

New Girl, Scream Queens, Mulaney ve People of Earth dizilerinden tanıdığımız Nasim Pedrad‘ın yaratıcısı, yapımcılarından biri ve başrol oyuncusu olduğu dizi 10 bölümden oluşacak.

Pedrad, Chad isimli, İran asıllı, 14 yaşında bir erkek çocuğuna hayat verecek dizide. Chad, lisedeki ilk yılında okulun popüler gençlerinden biri olmaya çalışacak. Havalı çocuklarla arkadaş olmak için her yolu deneyecek olan Chad, bir yandan da kültürel kimliğiyle bağdaşmaya ve annesinin flört hayatıyla başa çıkmaya çalışacak.

Saba Homayoon‘u Chad’in annesi rolüyle, Ella Mika‘yı ise küçük kız kardeşi Niki rolüyle izleyeceğiz dizide. Paul Chahidi, ailenin uzak akrabası Hamid karakterini canlandıracak. Jake Ryan, Chad’in en iyi arkadaşı Peter karakterine hayat verecek. Alexa Loo, Chad’in sınıf arkadaşı Denise karakteriyle karşımıza çıkacak. Kadroda ayrıca Thomas Barbusca (The Mick, Schooled), Madeleine Arthur (The Family, Snowpiercer, The Magicians) ve Brooke Dillman (Wrecked) gibi isimler de bulunuyor.