ekranların beğenilen dizilerinden olan, yılmaz erdoğan’ın yazıp yönettiği 12 yıl önce tanıştığımız bir demet tiyatro geri dönüyor. fark ettiyseniz bir haftadır atv’de reklamları dönüyor dizinin.dizi 28 kasım’dan ititbaren yeni bölümleriyle ekranda. heralde televizyon tarihimizin en başarılı dizilerinden birisidir bir demet tiyatro. ayrıca oyuncu üreten bir makina gibidir. bu yüzden tüm yerli dizilere dağılmış bulunan oyuncular acaba diziye geri gelecekler mi?

altan erkekli ve olgun şimsek atv’nin beyaz gelincik dizisindeydiler. ikisi de hemen yapımcılara bir demet tiyatro’ya geri dönmek istediklerini bildirmişler. altan erkekli reklamlarda zaten var, olgun şimşek 4 bölüm sonra katılacak. ne yazık ki fadıl fıdıllıoğulları karakterini canlandıran bican günalan toronto’ya yerleşmiş olduğu için, fadıl yok yeni bölümlerde. bican günalan dışındaki oyuncular tam kadroya yakın dizideler.

bir de yeni oyuncusu var dizinin, şu sıralar makina’da (geçen sene ki adıyla televizyon makinası) çok popüler olan gürgen öz.bir demet tiyatro’nun çekimleri hem park orman’da hem de beşiktaş kültür merkezinde devam ediyor.diziden bir çok video youtube’da var.