abc’nin yeni dramasi bothers and sisters kadrosunu büyütüp güçlendirerek bomba gibi geliyor. amerikan aile hayatina güncel bir elestri niteligi tasiyan, içinde gizemli numaralar, aile üyeleriyle sürekli sohbet eden ölü babalar yada dakika dakika aksiyon olmayan bir dizi niye bomba gibi gelsin diye düsünülebilir. o zaman sizi dizinin oyunculariyla tanistirmak isterim:

2 oscar ödüllü, forrest gump’ta ve mrs.doubtfire’da keyifle izledigimiz sally field, ally mcbeal dizisiyle 98’de altin küre alan Calista Flockhart, alias’in Arvin Sloane’i Ron Rifkin, Into the west’ten, lost highway’den hatta lord of the flies’tan Balthazar Getty, ve de six feet under’in biricik brenda’si Rachel Griffiths.

iskolik sarah (brenda'ya alismistik)

iskolik sarah (brenda’ya alismistik)

dizinin konusuna gelince, yukarida da bahsettigim üzere bir amerikan ailesinin yasami üzerine. baba william walker ölünce basliyor dizimiz ve 5 kardesin hikayeleri ve genel olarak aile olma mücadeleleriyle devam ediyor. her bir karakterin kisisel sorunlari da eklenince güzel bir bunalim dizisi olur gibi duruyor. 24 eylül’de abc’de ilk gösterim, bekliyoruz hayirlisiyla..