Criminal-Minds_612x380_0Criminal Minds 11. sezon onayını aldı. Peki, 10. sezonda neler oldu ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

_14113499789017

Jennifer Love Hewitt

Geçtiğimiz sezon başladıktan bir süre sonra, diziye yeni katılan Jennifer Love Hewitt ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Bu açıklamadan bir süre sonra A. J. Cook da ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Jennifer Love Hewitt’in hamileliği diziye yansıtıldı ve A. J. Cook’un hamileliğine de sezon finalinde değinildi.

aj-cook-criminal-minds

A. J. Cook

10. sezon bitmeden önce Jennifer Love Hewitt’in bebeğine daha çok vakit ayırmak için gelecek sezonda olmayacağı bilgisi yayılmaya başlamıştı. Heyecanlı geçen 10. sezonun finalinin sonunda Kate Callahan (Jennifer Love Hewitt), doğacak bebeğiyle ilgilenebilmek için görevine bir yıl ara vereceğini açıkladı. Aaron Hotchner de Kate Callahan’a takımda her zaman yeri olduğunu söyledi.

Buradan Jennifer Love Hewitt’i özel bölümlerde veya gelecek sezonlarda yeniden Criminal Minds’ta görebileceğimizi düşünebiliriz. A.J. Cook ise sezonun ilk birkaç bölümünde olmayacak.

Criminal-Minds-7-Promotional-Photos-paget-brewster-25479138-1920-2560

Paget Brewster

Aynı zamanda dizide daha önce Emily Prentiss karakterini canlandıran Paget Brewster‘in bu sezon bir bölüm de olsa Criminal Minds’ın yeni sezonda olacağı konuşuluyor. Dizinin yapımcılarından Erica Messer yaptığı bir açıklamada, diziden ayrılmış çok sevilen karakterlerin bazı bölümlerde diziye dönmelerinin çok güzel ve eğlenceli olduğunu belirtti.

Ayrıca şimdilik ekipteki boş yere yeni birinin gelmeyeceğini de söyledi.

Criminal Minds 11. sezonuyla 30 Eylül 2015’te CBS ekranlarına geri dönecek. Umarım yine her sezon olduğu gibi yeni sezonda da heyecanlı bölümler izleriz ve Paget Brewster ile Jennifer Love Hewitt’i yeni sezonda bir arada görebiliriz.
Kaynak