David Ramsey’in Arrowverse’deki zamanı henüz dolmamış gibi duruyor.

The CW dizisi Arrow ve diğer DC Comics uyarlaması dizilerde John Diggle karakterini canlandıran David Ramsey’in potansiyel Arrowvers dizisi Justice U’nun başrolünde olacağı açıklandı.

Şu anda geliştirme aşamasında olan proje, Superman & Lois’in ortak yönetici yapımcısı Michael Narducci (The Vampire Diaries, The Originals) ve Zoanne Clack (Grey’s Anatomy) tarafından yazıldı ve aylardır üzerinde sessizce çalışılıyordu. Ramsey, The CW’nun senaryoda ilerlemeyi kabul etmesi durumunda dizinin deneme bölümünü de yönetecek.

Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow, The Flash, Batwoman ve Superman & Lois’te de yer alan Ramsey, Berlanti Productions ile genel bir yönetmenlik anlaşması imzaladı ve Arrowverse’de birçok dizi bölümünü yönetecek ve diğerlerinde konuk oyuncu olarak rol alacak.

Diggle, eski bir koruma ve ABD Ordusu’nda başçavuş ve Team Arrow’un kurucu ortağıydı. Yıllarca maskeli kahramanların yanında savaştıktan sonra, John Diggle prestijli bir üniversitede birinci sınıf öğrencisi olarak gizli görevde olmaları için 5 genç metahuman’ı bir araya getirerek yeni bir göreve başlar. Diggle, orada hem eğitimlerini denetleyecek  hem onları yarının kahramanları olmaları için eğitecek.

Potansiyel dizi Berlanti Productions ile Warner Bros. Television tarafından yapılacak. Greg Berlanti, Sarah Schechter, David Madden ve Geoff Johns, Narducci ve Clack ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecekler.

Justice U, Gotham Knights‘tan sonra Berlanti’nin 2022-23 yayın sezonu için The CW’da geliştirmekte olduğu ikinci DC dizisi.

Haber, Nexstar’ın The CW’nun çoğunluk hissesini şu anki sahipleri ViacomCBS ve Warner Bros. TV’den satın almak için görüşmelerde bulunduğu sırada geldi.

Kaynak