gossip girl'un 4 sezon ilk bir kaç bölümü paris'te çekildi

gossip girl’un 4 sezon ilk bir kaç bölümü paris’te çekildi

Gossip Girl, 4. sezonuyla 13 Eylül 2010’da ekranlara geri dönüyor. Yeni sezon bölümlerinin ilk ikisinin ismi “belles du jour” ve “double identity” olarak açıklanmış (değişme ihtimalleri var)Yeni sezon ile ilgili fotoğraflar da yayınlanmaya başlandı. Bunlardan bazılarını yazının devamında bulabilirsiniz.

westwick ve poesy

westwick ve poesy

* Daha önce; 4. sezonda chuck bass’i yeni bir bayanla birlikte göreceğimizi ve bunun clemence poesyolacağını söylemiştik. Yukarıdaki fotoğrafta yeni çiftimizi birlikte görüyoruz. Poesy’nin dizideki ismi eva olacak.

chuck'ın elinde bir baston var

chuck’ın elinde bir baston var

* bildiğiniz gibi son bölümde chuck yaralanmıştı. Yukarıdaki fotoğraftan anlaşıldığı üzere Chuck ölmüyor ama baston taşımak durumunda kalıyor gibi görünmekte. Bu durum kalıcı mıdır, geçici midir bilinmez ama bastonun karizmaya karizma kattığını House‘dan çok iyi biliyoruz. :)

dan, vanessa ve bebek (!)

dan, vanessa ve bebek (!)

* Son bölümün bombalarından bir diğeri de karnı burnunda New York’a geri dönen georgina olmuştu. Üstteki fotoğraftan bebeği doğurduğu ve Dan’in ona babalık yapmayı kabullendiği yorumu yapılabilir. Ancak bu bebeğin hem vanessa ile hem de Serena ile olan ilişkisini nasıl etkileyeceği tam bir muamma!

gerogina ve chuck, yoksa yeni bir ittifak mı doğuyor?

gerogina ve chuck, yoksa yeni bir ittifak mı doğuyor?

* Her sezon olduğu gibi yine bir bombayla geri dönen georgina bakalım bu sezonda kalıcı olabilecek mi? Georgina karakterini canlandıran michelle tractenberg‘in büyük bir sıkıntısı varmış bu arada; insanların ona şişman demesinden bıkmış, 31 temmuz’da bridgehampton’daki blue star jets field’da görüntülenen tractenberg, hayranlarının endişelenmesine engel olmak için zayıflığını ortaya koyan pozlar vermiş :)

taylor momsen gossip girl'e geri dönecek mi?

taylor momsen gossip girl’e geri dönecek mi?

* Jenny, 3. sezonun sonunda oldukça dramatik bir şekilde annesinin yanına gitme kararı almıştı. Ayrıca kendisinin diziden tamamen ayrılmak istediğine dair dedikodular mevcuttu. Ancak Tv Fanatic’teki haberlere göre Jenny, ilk bölümlerde olmasa da sezon ortasına doğru New York’a geri dönüyor ve bunda Eric’in rolü büyük oluyor.Yeni gelişmelerle bu yazıyı güncel tutmaya çalışacağım. Eklemediklerim varsa lütfen yorumlayın…