Daha önce tanıtımı yapılan How to Make It in America ikinci sezonuna duyurulduğu üzere 2 Ekim’de başladı. Ortak yapımcıları Mark Wahlberg ve konu benzerliği nedeniyle sık sık kıyaslandığı Entourage dizisinin de bitmesi ile oluşan boşluğu doldurabilecek şu an için tek dizi gibi görünen yapımın ikinci sezonu, ilk sezona göre oldukça yüksek tempolu bir açılışla kaldığı yerden devam ediyor.

Bu sezonda ayrıca konuk oyuncularda da bir artış olmuş. Gina Gershon, Eriq La Salle, Pharrell Williams, Joe Pantoliano, Michael Zegen ve Pusha T gibi ünlü oyuncu ve şarkıcılar dizide boy gösterecek.Bunlar dışında yine birinci sezonda olduğu gibi dizinin müzikleri bile başlı başına bir izleme sebebi olabilir. Zaten dizinin oyuncuları arasında şarkıcı Kid Cudi‘nin bulunması ve bir HBO yapımı olması etkili müzikleri olmasını açıklıyor.İkinci sezonun biraz da konusundan bahsedecek olursak…Buradan sonrası ispiyon içerir!

Birinci sezon finalinde Tokyo’ya uğurladığımız Ben (Bryan Greenberg) ve Cam (Victor Rasuk) New York’a geri dönüyorlar. Crisp tasarım hayali sonunda elle tutulur bir hale geliyor.

Karşınızda Crisp...

Karşınızda Crisp…

İlk sezon boyunca kalbi kırık gördüğümüz Ben, Rachel(Lake Bell) ile arkadaş kalmaya çalışıyor ve ilk bölüm olsa da yüzü gülüyor. Cam’in hayatında da sonunda biri olacak gibi görünüyor.

İkili bir radyo programında...

İkili bir radyo programında…

Birinci sezonu izleyenler için ciddileşen Crisp işi, daha mutlu başrolleri, konuk oyuncuları ve müzikleriyle ikinci sezona ilk fırsatta başlamalarını, izlemeyen ve alternatif dizi arayışındakilere ise bu sezonda da başarılı olacağına inandığım “How to Make It in America”‘yı öneririm.