Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin İspanya uyarlaması Alba, Mart ayında başlıyor

Pek çok Türk dizisini ekrana getiren Atresmedia’ya bağlı Antena 3 kanalının yayınlayacağı dizinin bölümleri TV yayınından önce şirkete bağlı ücretli dijital platform Atresplayer Premium’da ekrana gelecek. Bölümler yaklaşık 50 dakika, sezon ise 13 bölüm sürecek.

Elena Rivera‘nın başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda Eric Masip, Álvaro Rico (Elite), Adriana Ozores, Pol Hermoso, Jason Fernández, Beatriz Segura, Miquel Fernández, Jorge Silvestre, Tito Fernández, Pepa Gracia, Caterina Mengs, Candela Cruz, Ana Wagner, Antonio Gil, Jordi Ballester, Luis Iglesia da yer alıyor. Dizinin yapımını Boomerang TV üstlendi.

Alba, bir sene kadar önce yaşadığı küçük kasabadan taşınarak yeni bir hayat kurmak amacıyla büyük şehre yerleşmiştir. Üstelik bu 4 milyonluk şehirdeyken aklından geçmeyecek şey yaşanmış, uzun zamandır komşusu olan ama daha önce hiç de ilgisini çekmeyen Bruno ile yolları yeniden kesişmiştir. Sonrasında birbirlerine aşık olmuşlardır ve her şey gayet yolundadır. Ta ki günah dolu o geceye kadar…

Tatil yapmak için eskiden yaşadığı yere geri dönen Alba, trajediyle sonuçlanan bir gecede bir grup erkek tarafından tecavüze uğrar ve ertesi gün sahilde çıplak halde uyanır. Kendisine saldıran dört kişiden üçü Bruno’nun arkadaşıdır. Fakat Alba dördüncü adamın kim olduğunu keşfettiğinde kabusun sonu bir başlangıç olur.