* HBO tarafından Game of Thrones ismiyle ekranlara uyarlanan kitap serisi A Song of Ice and Fire, şimdi de çizgi roman olacak. Ünlü çizer Alex Ross‘un kapaklarını hazırlayacağı çizgi roman serisinin senaryosunu Daniel Abraham, çizimlerini Tommy Patterson üstlenmiş. Eylül’den itibaren aylık çıkartılması planlanıyor.Camelot ve ABCFamily dizileri haberleri için yazının devamında bekleniyorsunuz.

* Camelot iptal edildi. Starz kanalı, bu sezon başlayan ve 10 bölüm süren Kral Arthur hikayesinin 2. sezonunun olmayağı haberini verdi. Yapılan açıklamada, dizinin yapım aşaması zorlu olduğu için iptal edildiği belirtilmiş.

* Şu yazıda gözardı edilen ABCFamily dizilerine Switched at Birth ile The Nine Lives of Chloe King‘den sonra 29 Haziran’da State of Georgia eklendi. Dizi, Amerika’da fena olmayan bir izleyici kitlesi ile giriş yaptı.Doğumları sırasında kazayla karşılıklı yanlış ailelere verilerek bambaşka hayatlar yaşayarak büyümüş iki genç kızın bu yanlışlığı farketmesinden sonra olan biten Switched at Birth‘e ;Bir kedinin güçlerine sahip olduğunu farkeden ergen bir kızın maceraları The Nine Lives of Chloe King‘e konu oluyor.Bir sitkom olan State of Georgia‘da ise Georgia isimli aktris adayı kızımızın New York’a taşınması ve bir kızarkadaşı ile aynı evi paylaşması sayesinde bu ikilinin başından geçenleri izleyeceğiz gibi görünüyor.Dizilerin tanıtım filmlerini aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=PyUyHEq8rkI

http://www.youtube.com/watch?v=PTN7J3ldDCs

http://www.youtube.com/watch?v=2WZS2h2Z_bs