E tabii… Konuş konuş, yandı devreler.

5 veya daha fazla sezon boyunca izlediğimiz, sona ermiş dizilerin finallerini ele almak istedik ve böylece ilk defa baştan sona ispiyonlu bir bölümümüz oldu. Üstelik, çenemizi tutamayıp epey uzun sürmüş bir poskette bulduk kendimizi bu kez. :)
Hatta bu, bölümün sadece ilk yarısı..!

53 dakika sürmüş olan bu ilk yarıda Six Feet Under, Seinfeld, Friends, Star Trek The Next Generation, Frasier, Star Trek Voyager, Will and Grace, Star Trek Deep Space 9, Sex and The City, The L-Word ve Angel‘ın final bölümlerini yatırdık masaya. Son bölümlerinde neler olduğunu hatırlatıp, finalleri ile bize yaşattıkları duyguları, son bölümlerinden memnun kalıp kalmadığımızı paylaştık sizlerle.
Seyretmediğiniz ve seyretme ihtimaliniz olan bir diziden bahsediyorsak, söyleyeceklerimizden muhakkak kaçmanız gerektiğini, hemen hemen her sözümüzün ispiyon içerdiğini hatırlatırız.
Programı izlerken, bir diziden bahsetmemizden önce dizinin jeneriği girdiği için, hemen sonraki jeneriğe kadar ileri alabilir ya da Programdan Başlıklar listesinden -ispiyon yemenizin önemi olmayanlara- tıklayarak seyredebilirsiniz.
Herkese afiyetler…

İndir