tv-newYakın bir gelecekte kimsenin bilmediği bir sebeple diziler bir bir iptal olmaya başlamıştı. Bütün diziler tehlike altındaydı. Kehanete göre bir kahraman gelecek ve bu dizileri yok olmaktan kurtaracaktı. Ancak bu kahramanın sadece 10 diziyi kurtarmayı başarabileceği ön görülmüştü. Kehanet sizi işaret etmekte. O kahraman sizsiniz. Kurtaracağınız dizileri akıllıca seçin. Unutmayın, kurtaramadığınız dizilerle bir daha görüşmemek üzere vedalaşacaksınız.

Evet arkadaşlar, hikaye bir yana Emmy ödüllerinden önce “Ben ne izlemek istiyorum?” sorusunu kendimize soruyor ve gönlümüzün kazananlarını seçiyoruz. Unutmayın, kaliteyi değil basitçe izlemek istediğimiz dizileri seçiyoruz. Bu yüzden guilty pleasure (suçluluk duyarak zevk aldıklarımız) falan dinlemeden istediğimiz her diziyi seçebiliriz.

  • Diziler her ülkeden tür gözetmeksizin seçilebilir. Yeter ki toplamda 10 taneyi geçmesin.
  • Seçtiğiniz dizinin devam eden bir dizi olduğundan emin olun.
  • İsterseniz üzülerek veda ettiklerim tarzı bir başlıkla iptal ederken çok zorlandığınız dizileri belirtebilirsiniz. Sayıyı fazla abartmamak kaydıyla tabii.
  • İzlediğiniz veya kurtarmak istediğiniz dizi sayısı 10 taneden daha az ise izlediğiniz kadarıyla paylaşabilirsiniz. Ne mutlu ki sizin için kolay bir seçim olacak.
  • Unuttuğunuz veya değiştirmek istediğiniz bir dizi olursa sonradan listenizi değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz dizileri belirtmeyi unutmayın.
  • İzlediğiniz dizileri gözden geçirmek için sitemizin şu bölümüne bakabilir veya şu tarz siteleri kullanılabilirsiniz.