Ryan-Murphy-HBOGlee, Nip-Tuck ve American Horror Story gibi başarılı dizilerin yaratıcısı olan Ryan Murphy, karşımıza yeni bir dizi ile çıkmayı planlıyor. HBORyan Murphy‘nin iddialı yeni dizisi Open‘ın pilot bölümünü sipariş etti.  Kanal tarafından şimdiden pilot bölüm siparişi verilen yeni dizimiz bir aksilik çıkmaz ise -HBO’nun pilot sonrası diziye onay vermeme ihtimali de var tabii ki- yeni sezonda yayın hayatına merhaba diyecek.

Dizimizin konusundan ve bildiğimiz kadarıyla kadrosundan bahsedecek olursak:
anna-torv-10
Ryan Murphy, yeni dizisinde ilişkiler üzerine odaklanacak. Yeni dizimiz Open, tam HBO tarzı olarak hayli müstehcen ve kışkırtıcı olarak tanımlanıyor. Pilot bölümünün konusu, insan cinselliği ve ilişkilerinin modern, kışkırtıcı keşfi olarak tanımlanmakta. Şimdiden tartışmalara konu olan dizinin senaryosunu Ryan Murphy bizzat yazıyor.

MV5BMTU1MzU2NTg0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMjcyNjY0MQ@@._V1._SY314_CR14,0,214,314_Fringe dizisi ile ünlenmiş Anna Torv da geçtiğimiz sezon biten dizinin ardından bu projeyle dizi setlerine yeniden ayak basacakmış gibi görünüyor. Dizimiz 5 ana karakter üzerinden ilişkileri ve cinsel hayatları merkez alarak ilerliyor.

Dizide eşcinsel bir karakteri canlandıracak olan Anna Torv, Jennifer Jason Leigh‘in oynayacağı karakter ile uzun süredir ilişkisi olan bir yoga eğitmenini oynayacak. Anna Torv’un canlandıracağı karakter olan Windsdor, Holly (Jennifer Jason Leigh) ile uzun süredir bir ilişkiye sahip olsa da Grace ile tanışır ve aralarında özel bir bağ olduğunu hisseder.

Open’ın kadrosu için daha önce açıklanan isimler arasında, Scott Speedman ve Wes Bentley de yer alıyor. Scott Speedman’ı en son ABC’nin iptal edilen draması Last Resort‘ta görmüştük. Open’ın mutfağında yer alacak bir diğer isim de Dexter‘ın yapımcılarından Lauren Gussis.
Untitled 1-crop