Netflix dizisi Chambers’ın yazarı Randy McKinnon, Hulu için Wild Rabbit adlı 1 saatlik bir drama geliştiriyor. Proje, 20th Television ile birlikte Passenger ve Fremantle’dan geliyor.

McKinnon, kendi hayatındaki olaylardan esinlenen potansiyel dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetici yapımcısı olarak görev alacak. Dizi, dünyayı parmaklarının ucunda tutan üniversite spor fenomeni Montel Harris’i takip ediyor. Ancak saldırıya uğradıktan sonra hayatı değişir ve draft gününden sadece haftalar önce kariyer bitiren bir sakatlık geçirir. Şimdi yoksul Miami mahallesinde hayatta kalmak ve ailesine bakmak için yeni bir plan bulmaya zorlanarak, performans artırıcı ilaçların karanlık yeraltı dünyasına çekilir. Her şeyden önce, Wild Rabbit, azim, tutku ve gerçek ortaklığı keşfeden bir aşk hikayesidir.

Reinaldo Marcus Green (King Richard, Top Boy), projeye yönetmen ve yönetici yapımcı olarak katıldı. Passenger’ın sahibi Richard Brown (True Dedective, Catch-22) ve Stephen Love (The Land), dizinin diğer yönetici yapımcıları.

Kaynak