Isla Fisher (Arrested Development, Confessions of a Shopaholic, Now You See Me), CBS All Access’in dizi onayı verdiği Guilty Party isimli kara komedinin başrol oyuncusu oldu.

Dizinin senaryosunu Rebecca Addelman kaleme alacak. Yönetmenliğini ise Trent O’Donnell üstlenecek. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Isla Fisher, Sam Hansen, Jimmy Miller, Joe Farrell, Jim Ziegler, Mike Farah ve Joe Hardesty gibi isimler eşlik edecek.

Yarımşar saatlik bölümlerden oluşacak olan dizi, kariyerini kurtarmak için umutsuzca mücadele eden gözden düşmüş bir gazeteci olan Beth Baker (Fisher) isimli bir kadını merkezine alacak. Beth, kariyerini kurtarabileceğini düşündüğü yeni bir hikayeye tutunacak. Kocasını önce sakatlayıp sonra öldürdüğü gerekçesiyle ömür boyu hapse mahkum edilen ama söz konusu suçları işlediğini kabul etmeyen genç bir annenin hikayesi. Beth, gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken Coloradolu silah kaçakçıları, clickbait (tık tuzağı) kültürü, evlilik sıkıntısı ve kendi kararmış geçmişi gibi şeylerle uğraşırken bulacak bir yandan kendini.

Kaynak