Julian McMahon (Nip/Tuck, Charmed, RunawaysProfiler), CBS’in değerlendirme aşamasında olduğu FBI‘ın uzantı dizisi FBI: Most Wanted‘ın başrol oyuncusu oldu.

Halihazırda ilk sezonu yayınlanmaya devam eden FBI, 2 hafta önce 2. sezon onayı almıştı.

FBI: Most Wanted, FBI’ın devam eden ilk sezonun ilkbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak bir bölümü olarak yayınlanacak. İzleyicilerden ve kanaldan geçer not aldığı takdirde 2019-2020 sezonu için dizi onayı alacak.

Dizi, isminden de anlaşılacağı üzere FBI’ın ‘En Çok Arananlar’ listesinde yer alan ünlü suçluları takip etmek ve yakalamakla görevlendirilen FBI’ya bağlı bir birimi merkezine alacak.

Tıpkı FBI’da olduğu gibi Dick Wolf tarafından kaleme alınacak olası yeni dizinin senaryosu da. Fred Berner ise söz konusu bölümün yönetmenliğini üstlenecek.

McMahon dizide ‘Ajanların ajanı’ olarak lanse edilen Jess LaCroix karakterine hayat verecek. LaCroix, söz konusu birimin başındaki isim olacak.

Keisha Castle-Hughes (Game of Thrones, Roadies, Manhunt: Unabomber) da olası dizinin başrol oyuncularından biri oldu. Hughes, muhafazakar bir Dallas ailesinden gelen ve kovboy çizmesi giyen Lynn Khanna isimli bir FBI analistini canlandıracak.

Kaynak 1

Kaynak 2