24 ve Designated Survivor ile yakından tanıdığımız, en son kısa ömürlü Quibi dizisi The Fugitive’de yer alan Kiefer Sutherland, Paramount Plus’ta yayınlanacak yeni drama dizisiyle casusluk köklerine geri dönüyor. Dizinin yazarlığını ve yönetmenliğini This Is Us’ın yapımcılarından John Requa ve Glenn Ficarra üstlenecek.

8 bölümlük adı şimdilik belli olmayan dizi, yanlış bilgilendirme, davranış manipülasyonu, gözetim devleti ve olağanüstü güçleri kontrol eden çıkarlarla çelişen bir dünyada demokrasinin korunması için bir savaşın ortasında yer alan özel ajan Jack Bau, pardon James Weir’ı merkezine alıyor.

Sutherland, Charlie Gogolak (The Sinner) ve Suzan Bymel (Designated Survivor), John Requa ve Glenn Ficarra ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Dizi, CBS Studios tarafından, ViacomCBS’in kendi bünyesinde üretilecek.

Sutherland, “Bir süredir John Requa ve Glenn Ficarra’nın benzersiz çalışmalarının hayranıyım ve bu heyecan verici yeni proje üzerinde onlarla ve Paramount+ ile çalışmaktan heyecan duyuyorum. David Nevins (24) ile yeniden bir araya gelmek, her şeyi daha da özel kılıyor. Hepinizi 2022’de bu gösteriyle görmek için sabırsızlanıyorum” demiş.

Kaynak