Lea Thompson (Switched at Birth, Caroline in the City, Back to the Future film serisi), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Our People‘ın kadrosuna katıldı.

Tek kamera yöntemi ile çekilecek, kuşaklar arası kültür çatışması temalı bir aile komedisi olacak Our People. Hikaye, Nebsu isimli İsrail yapımı komedi dizisinden uyarlanacak. Senaryoyu Vali Chandrasekaran kaleme alacak. Trent O’Donnell ise deneme bölümünün yönetmenliğini üstlenecek. Lee Daniels ve Pam Williams ise Chandrasekaran’a yapımcı koltuğunda eşlik edecek. Orijinal dizinin yaratıcıları Shai Ben-AtarLiat Shavit ve Yossi Vasa da yapımcı kadrosunda yer alan diğer isimler olacak.

Abel, mahremiyet sahibi olmak için ana dillerine ait tek bir kelime bile kullanmayan gösterişli bir Afrika asıllı Amerikalı bir ailenin oğludur. Nişanlısı Jenny ise orta batılı bir aileden gelen bir kadındır. Çiftimiz birlikte normal bir hayat kurmaya çalışmaktadırlar. Her ne kadar normalin ne anlama geldiği konusunda kimse anlaşamıyor olsa da.

Thompson, Jenny karakterinin annesi Lisa‘ya hayat verecek dizide. Lisa, tüylü kumaş hippisi bir kadın. Tıpkı kızı gibi alıngan ve sabit fikirli biri.

Kaynak