Love, Simon filminin dizi uyarlaması Love, Victor 19 Haziran’da Hulu’da başlıyor. Hulu’da ekrana gelecek dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Love, Simon filmi Becky Albertalli’nin “Simon vs the Homosapien Agenda” isimli romanından uyarlandı ve eşcinsel bir ergenin kendini tanımasını ve çevresine açılmasını konu alıyor. Nick Robinson’ın başrolünü üstlendiği filmin dizi versiyonunda başrolde Michael Cimino (Annabelle Comes Home) yer alıyor. Victor, filmin ve romanın geçtiği Creekwood Lisesi’nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve cinselliğiyle ilgili çeşitli zorluklar yaşayan bir genç.

Love, Victor’ın kadrosunda Ana Ortiz, James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez, Bebe Wood, Rachel Naomi Hilson ve Sophia Bush gibi isimler yer alıyor.

Ortiz, Victor’ın annesi Isobel’i; Martinez babası Armando’yu; Ferreira kız kardeşi Pillar’ı; Fernandez  erkek kardeşi Adrian’ı; Wood ve Hilson, arkadaşları Lake ile Mia’yı; Bush Mia’nın babasının yeni kız arkadaşı Veronica’yı canlandırıyor.

Nick Robinson ise dizide dış ses olarak yer alıyor.