Netflix, Verónica Fernández (Santo, Hache) ve Laura Sarmiento (Matadero, La Zona) tarafından yaratılan yeni İspanyol orijinal dizisi Intimacy’nin (Intimidad) 10 Haziran’da başlayacağını açıkladı.

Itziar Ituño (La Casa de Papel, Ilargi guztiak. Todas las lunas), Patricia López Arnaiz (Feria, Ane), Emma Suárez (Criminal, Julieta), Verónica Echegui (Three Days of Christmas, 3 Caminos), Ana Wagener (The Innocent, Welcome to Eden), Yune Nogueiras (Akelarre) ve Daniel Barea Cabrera, 8 bölümlük dizinin başrol oyuncuları.

Elisabeth Larena, Eduardo Lloveras, Miguel Garcés, Eneko Arcas dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler.

Gelecek vadeden bir politikacının basına sızan seks kaseti, kamusal ve özel hayat arasındaki ince çizgide yürümek zorunda kalan beş kadının hayatlarını anlatan bu hikayenin katalizörü. Mahremiyetimizin sınırları nerede? Mahremiyetimiz herkesin diline düştüğünde hayatımıza ne olur?

Dizinin yaratıcılarından Verónica Fernández, “Hayat bir anda değişebilir… bir mouse tıklamasıyla veya gönderilen bir mesajın sesiyle. Milisaniyeler içinde özel hayatınız özel olmaktan çıkar ve herkese açık hale gelir. Biri bir düğmeye basar ve kontrolsüz bir kasırganın patlamasına neden olur. Ve bir salgın gibi, mahremiyetiniz inanılmaz bir hızla ekrandan ekrana yayılır. Bu yeni zamanların yarattığı güçsüzlük ve birçok insanın özel hayatı ve mahremiyet sınırlarının tespit edilemez olduğu fikri, bu dizinin DNA’sını oluşturuyor” demiş.

Ben Gutteridge (The Naked Man, Steak Knife), Jorge Torregrossa (Hache, ÉLITE, Fariña), Marta Font (Mira lo que has hecho) ve Koldo Almandoz (Oreina (Ciervo)), Txintxua Films tarafından yapılan dizinin yönetmenleri.

Kaynak