Bayside Lisesi’nde ders yeniden başladı.

NBC’nin 1989-1993 yılları arasında yayınladığı komedi dizisi Saved by the Bell‘in, NBCUniversal’ın dijital platformu Peacock’ta yayınlanacak yeni bir dizi ile yeniden başlayacağı ile ilgili haberi geçen sene Eylül ayında almıştık. Bu senenin Eylül ayında ise dizinin 25 Kasım’da başlayacağını öğrendik. Bugün ise dizinin resmi fragmanı yayınlandı.

Mark-Paul Gosselaar, Tiffani Thiessen, Mario Lopez, Elizabeth Berkley

Orijinal dizinin kadrosunda yer alan Elizabeth Berkley, Mark-Paul Gosselaar, Mario Lopez ve Tiffani Thiessen, karakterlerini yeniden canlandıracaklar.

Lisenin eski öğrencileri Jessie Spano (Elizabeth Berkley) ve A.C. Slater (Mario Lopez), şimdi mezun oldukları okuldalar ve yeni öğrencileri yetiştirmek onların görevidir.

Haskiri Velazquez, Mitchell Hoog, Alycia Pascual-Pena, Belmont Cameli

Haskiri Velazquez (The Birch), Mitchell Hoog (Harriet), Alycia Pascual-Pena (Chase), Josie Totah ve Belmont Cameli (Empire), ve Dexter Darden, dizinin başrol oyuncuları.

Yeni dizide, California Valisi Zack Morris (Mark-Paul Gosselaar), Bayside dahil yetersiz finanse edilen çok sayıda liseyi kapattığında, bu durumdan etkilenen öğrencileri, eyaletteki en iyi finanse edilen okullara göndermelerini öneriyor. Yeni öğrencilerin akını, ayrıcalıklı Bayside çocuklarına (hiçbir zaman 22 dakikada çözülemeyen bir sorunu olmayan) çok ihtiyaç duyulan bir gerçeklik dozu veriyor.

Belmont Cameli, Bayside futbol takımının kaptanı, Jessie’nin duyarlı oğlu Jamie’yi, Mitchell Hoog, Vali Morris’in yakışıklı, çekici ve ayrıcalıklı oğlu Mac’i; Dexter Darden, Alycia Pascual-Peña, Josie Totah ve Haskiri Velazquez, yeni öğrencileri; John Michael Higgins, Müdür Toddman’ı canlandıracak.

Tracey Wigfield (Four Weddings and a Funeral), dizinin yazarı ve Franco Bario (Sorry for Your Loss) ve orijinal dizinin yönetici yapımcısı Peter Engel ile birlikte yönetici yapımcılığı üstleniyor.

.