Rachel Lefevre

Rachel Lefevre (Under the Dome, Proven Innocent, Off the Map), Acorn TV ve CBC ortak yapımı The Sounds isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Çekimleri Yeni Zelanda’da yapılacak dizinin Yeni Zelanda’daki ortak yapımcı kanalı ise Sky NZ. 8 bölümden oluşacak olan gerilim türündeki dizinin yaratıcısı Sarah-Kate Lynch. Yönetmenlik görevini ise Peter Stebbings üstlenecek. Dizi, 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

The Sounds’un diğer başrol oyuncuları Arrow, Gallipoli ve Barracuda gibi dizilerden tanıdığımız Matt Nable ile American Playboy: The Hugh Hefner Story ve Narcos dizilerinden anımsanabilecek Matt Whelan olacak. Kadroda ayrıca Emily Piggford (Warigami, The Girlfriend Experience), Anna-Maree Thomas, Peter Elliott ve Vanessa Rare gibi isimler yer alacak.

Dizi, yeni bir hayata başlamak niyetiyle Marlborough Sounds’a taşınan bir çifti merkezine alacak. Lefevre ve Whelan, söz konusu çifte hayat verecek. Whelan’ın karakteri Tom ortadan kaybolduğunda onunla ilgili huzur bozucu gerçekler ortaya çıkacak ve arama çalışmaları uzun süredir gömülü olan yaraları yüzeye çıkaracak.

Matt Whelan

Matt Nable

Emily Piggford

Kaynak