Sarah Michelle Gellar, Amazon’un deneme bölümüne onay verdiği genç yetişkin komedi dizisi Hot Pink’in başrolüne geldi. Dizi, Elana K.Arnold’ın 2017’de yayınlanan Ulusal Kitap Ödülü finalisti What Girls Are Made Of kitabından esinlendi.

Elisabeth Holm (Obvious Child), dizinin yaratıcısı ve yönetici yapımcısı. Dizi, Amazon Studios ve Annapurna Television tarafından üretilecek.

Nina Faye, 14 yaşındayken annesi ona koşulsuz sevgi diye bir şey olmadığını söyledi. Nina ona inandı. Nina şimdi 16 yaşında. Sırf ona layık olduğunu kanıtlamak için sevdiği çocuk için her şeyi yapacaktır. Ama çocuk ondan ayrıldığında Nina kaybolur. Eğer bir kız arkadaş değilse o nedir? O neyden yapılmıştır? Kalbi kırık olan Nina, aşk koşullarının gerçekte ne olduğunu anlamaya çalışır.

Nina, yalnızca genç, simetrik ve sessiz olan köpeklerin sevildiği ve sahiplenildiği, yüksek ölüm oranına sahip bir hayvan barınağında gönüllü olarak çalışıyordu. Ayrıca, annesinin onu, ilahi olana sorgusuz sualsiz bağlılıkları nedeniyle tarifsiz işkenceye katlanan azizlerin heykellerini görmek için İtalya’ya götürdüğü garip, karanlık zamanı da uzun uzun düşünüyordu. Sevgi bu mu?

Desiree Akhavan (The Bisexual), deneme bölümünü yönetecek ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Rebecca Green, Annapurna’dan Sue Naegle ve Ali Krug ile birlikte yönetici yapımcılık yapacak.

Amazon, bir süredir genç yetişkin listesini genişletmek istiyor. 2. sezon onayını verdiği The Wilds ve yakında yayınlanacak Panic‘ten sonra, onay aldığı takdirde Amazon’un 3. genç yetişkin dizisi olacak.

Kaynak