Show+,digiturk 20. kanalda yayın yapıyor.. Aşağıda yayın programı içerisinde yer alan dizileri yeralmakta..Açıklamalar orijinal siteden alıntıdır..

rescue meRescue Me’ nin inanılmaz çekimleriyle yangının sıcak nefesini odanızda hissedeceksiniz.Alevden daha çevik dumandan daha kıvrak, New York İtfaiye Departmanı’na bağlı çalışan cesur adamların heyecan dolu yaşamları. Yaşam kadar gerçek bir hikaye.Denis Leary’ ye dizideki Tommy rolüyle Emmy kazandıran Rescue Me tam bir kahramanlık destanı!Her gerçek kahramanın bazı zayıf noktaları vardır. Tommy de bir kaza sonucu yitirdiği kuzeni ve en iyi arkadaşı Jimmy’ nin hayallerini görüyor.Sert çocukların alevler ve dumanlı hayaller arasındaki hikayesine, Stereophonics, Subways, The Brian Jonestown Massacre gibi grupların müzikleri eşlik ediyor.Ölümün hemen yanındaki hayatlar ve bu duruma gülümsemeye alışmış itfaiyeciler… Çarpıcı kurgusuyla Rescue Me’ nin her dakikası farklı bir duyunuza dokunacak…

THE IT CROWDThe it crowd, delilik ve dahilik arasındaki ince çizgi.Şimdiye kadar beğenerek izlediğiniz tüm komedi dizilerini bilgisayar ortamında inceledik, araştırdık, sitelerini hackledik, kodlarını çaldık… Sonunda tüm formülleri bulduk, karşınızda The It Crowd! Bilgi işlem sektörü ve plazalardaki iş yaşamı hakkında çılgın bir komedi.Yüksek teknolojili ultra modern kulelerde çalışan mutlu mesut insanlara, kulenin karanlık bodrumunda eşlik etmeye çalışan 3 kafadar Jen, Roy ve Moss. Tüm işlerin yolunda gitmesini sağlayan onlar, teknolojiyle en çok içli dışlı olan yine onlar, onlar şirketin bilgi işlem uzmanları! Zekiler, çalışkanlar fakat bodrum kattalar. Yetmezmiş gibi, başlarına tepeden inme, işten hiç anlamayan bir müdür atanıyor. Bilgi işlem değil, dört işlemden bile anlamayan bu kadın, kim?Bilgi işlem uzmanı, sistem analisti, yazılım destek birimi, sistem destek uzmanı… En fazla 10 sene öncesinde Atılgan’ ın güverte kadrosunu anımsatan bu meslekler artık şirketlerin prestijli birimleriler.Genelde kıyafet zorunlulukları yok ama her an mesayiye kalma zorunlulukları var, hatta mesayi onlar için hayatın bir parçası. Çünkü sistemin ne zaman, nerede sorun çıkartacağı bilinmez. Çözüm mü? “Sisteminizi açıp kapatmayı denediniz mi?”…IT,Yani bilgi işlemciler; haklarında dilden dile dolaşan şehir efsanelerinin olduğu bu meslek grubunun mahkemede şahitlikleri bile kabul edilmiyor ama onlar milyon dolarlık projelerin işlerliğinden sorumlular.Onlar filmlerde 10 saniye içinde en karmaşık şifreleri çözen, bombalardaki o meşhur geri sayımı durdurabilen, makineler, devreler, kodlar, kablolarla yaşayan ama duygusal açıdan devreleri karışık; sanalla gerçek arasında tuhaf bir dünyanın bireyleri.İngiliz Channel 4’ de 6 bölümü yayınlanan The It Crowd, Reynholm Industries’ in bilgi işlem bölümünde geçiyor. Senaryo absürd mizahın her türlü sivriliğinden ve It sektöründe çalışan bireylerin renkli kişiliklerinden sonuna kadar yararlanıyor. Dizi plazatik ofis ortamını, sivri bir kurgu anlayışıyla hicvediyor.Moss, Roy ve Jen, son teknolojiyle donatılmış modern gökdelenin beyin takımı olmakla, ayni göktelenin bodrum katına tıkılmış olmanın yarattığı çelişkinin aklı karışık kahramanları. The It Crowd, delilik ve dahilik arasındaki ince çizgi.

HEXAs If‘ in yaratıcılarından fantastik bir gerilim.Yüzyıllar öncesinin ortaçağ şatosu bugün gizem dolu bir okul, Medenham Hall’da belirmeye başlayan fantastik olaylar, nefesleri kesecek.Ufak bir kazayla hayatı tamamen değişen masum bir öğrenci Cassie, oda arkadaşı Thelma ve Roxanne’ in değişen yaşamları…Hex, 300 yıl öncesinden sızıp gelen bir lanetin; Afrika kara büyüsünün dizisi. Geçmiş geleceği anlamak için bir yol mu yoksa sadece karanlık, lanetli bir büyü mü?Şeytani mitler ve fantastik olaylarla gerçek dünya adına bildiklerinizi unutmanın zamanı. İngiliz aristokrasisinin taş duvarları arasında ortaçağdan modern zamanlara taşınan bir lanet.Yoksa geçmiş bir vazo dolusu külden mi ibaret?Hex Rehberi:Leviathan : Su altı dünyasını yöneten mitojik ve şeytani yaratık.Seraph : The Matrix serisinde de karşımıza çıkan koruyucu melek.Succubus : Seksi bir kadın formunda erkeklerin rüyalarına girerek onlarla sevişen, bu şekilde güç kazanan şeytan.Nephilim : Göklerden gelen anlamına gelir. Melek dev anlamı da taşır.