22logo-cerceve

 

Temmuz’a gireli daha 4 gün olsa da ilgimizi çeken haberlerle geldi bu ay. Biz de 22dakika.org yorumlarını takip etmeyen izleyicilerimizi bunlardan mahrum etmeyelim deyip, 5 tanesini bu başlığa sığdırdık.

 

 

 

tumblr_inline_mfvjw9lrrJ1raygybElbette Community‘nin Yahoo!’da 6. sezona yer bulması ayın ilk sürpriziydi. Ayrıntısını zaten şu başlıkta bulabileceğiniz için burada detaylandırmaya gerek yok.

brendan-fehr-The-Night-Shift-409x600

 

 

NBC’nin yazın başlatmayı uygun gördüğü yeni tıp draması The Night Shift 2. sezon onayını aldı. Gelecek sezonun 14 bölüm süreceği açıklandı. Dizinin şu anda devam eden 8 bölümlük ilk sezonu 15 Temmuz tarihinde sona erecek.

 

 

Daha başlamadan 2. sezon onayı alan Breaking Bad uzantısı Better Call Saul‘ün 2015 başlarında bizlerle olacağını geçtiğimiz ay haber almıştık. Bu ay ise dizinin zaman çizelgesinin oynak olacağı ve bu sayede Walter White ve başka Breaking Bad karakterlerini görebileceğimiz ortaya çıktı. Nasıl mı? “Zamanda atlamalar yaparak Better Call Saul’e Breaking Bad karakterlerini konuk edebilirizdiyor yapımcılarından Peter Gould.


2 Ocak’ta ABC’de başlayıp ikinci bölümünden sonra kızağa çekilen 8 bölümlük mini dizi The Assets 21 Haziran’dan itibaren ekranlara dönmüştü. -miş’li geçmiş zaman, çünkü zat-ı alileri o kadar kötü reytingler getiriyor ki bu kez de Mistresses‘ın tekrarlarına yer vermek üzere yedek kulübesine alındı. 4. bölümü 28 Haziran’da yayınlanan dizinin 5. ve 6. bölümü 27 Temmuz, 7. ve 8. bölümü de 3 Ağustos’ta yayınlanacak.

Popüler İngiliz dizisi Sherlock‘ın 3. sezonu biteli aylar olmasına rağmen hem yapımcısı hem de oyuncularının yoğun programları nedeniyle bir daha ne zaman bir araya gelip de 4. sezon çekecekleri kesinleşemiyor bu yüzden de resmi olmayan “4. sezonu çekmek istiyoruz ama…” ifadelerinden ötesine geçemiyorduk. Derken, 2 Temmuz’da geldi müjdeli haber: 2015 Noel özel bölümü ve ardından gelecek olan üç bölümlük 4. sezonu kesinleşti. Ekip, 2015 Ocak’ında Noel özel bölümü için çekimlere girişecek. Kalan bölümler için ise sonraki sene hedefleniyor.