USA Network, Dare Me isimli bir drama için deneme bölümü onayı verdi.

Megan Abbott‘ın aynı isimli romanından uyarlanacak olan dramanın senaryosunu Abbott ve Gina Fattore beraber kaleme alacak. Abbott’a yapımcı koltuğunda Peter BergMichael LombardoSarah Condon ve Karen Rosenfelt eşlik edecek.

Dare Me, küçük bir Orta Batı kasabasındaki geçici kadın dostlukları, kıskançlık, sadakat ve güç dinamikleri üzerine gözü kara bir keşif sunacak.

Bir lisenin amigo takımına konuk oluyoruz. Takımın başına geçmek üzere yeni bir antrenör göreve gelir. Takımına ün kazandırmayı amaçlayan bu antrenör geldikten sonra en yakın 2 arkadaşın ilişkileri endişe verici bir hale gelmeye başlar. Yer yer küçük kasaba draması, yer yer reşit olma yolundaki gençler, yer yer de cinayet gizemi üzerine yoğunlaşacak olan Dare Me, bazı genç kadınların öne çıkmak isteme duygusuyla katlanmaya gönüllü oldukları fiziksel ve psikolojik sınırları ortaya çıkaracak.

ScreamLittle Women ve Alpha House gibi dizilerden tanıdığımız Willa Fitzgerald‘ı takımın yeni antrenörü Colette French rolünde izleyeceğiz. Kendisi bir zamanların amigo yıldızlarından. Şimdilerde ise yıldızı yükselen bir amigo antrenörü. Kazanan takımlar inşa etmek gibi bir üne sahip. Genç, güzel, karizmatik, esrarengiz bir film yıldızı soğukkanlılığında, işinde ve özel yaşamında risk almaktan geri durmayan bir kadın Colette.

The Get Down dizisinden tanıdığımız Herizen F. Guardiola, söz konusu iki en yakın 2 arkadaştan biri olan Addy Hanlon rolüyle karşımıza çıkacak dizide. Hırslı ve arzulu bir lise öğrencisi Addy. Üniversite için burs kazanıp kendisini kasabanın dışına atabilmek için bir çıkış bileti olarak görüyor amigoluğu. Colette’in gelişinden sonra giderek kendisini Colette’in karmaşık dünyasına çekilirken buluyor.

Marlo Kelly ise söz konusu iki en yakın 2 arkadaştan diğeri olan Beth Cassidy karakterine hayat verecek. Dışarıda mükemmel bir amigo, iç dünyasında ise sınır tanımayan bir asi. En yakın arkadaşı Addy, onun gerçekten önemsediği ve güvendiği tek kişi. Fakat Colette’in gelişiyle Addy’nin Colette’e doğru çekildiğini görüyor ve arkadaşını geri kazanmak için ne gerekirse yapmaya karar veriyor.

Kaynak