19 Nisan 2019 Cuma

The CW

Dynasty, 3 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.2’ye yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

NBC

Blindspot, geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. 1 hafta ara vermiş.

The Blacklist, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.6’ya yükselmiş. Haftaya bir alana bir bölüm bedava şeklinde ekranlarda olacak.

FOX

8. sezon onayını alan Last Man Standing, 4 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.8’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Akşamın reyting galibi programı.

The Cool Kids, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Proven Innocent, son 6 hafta olduğu gibi 0.4’lük en düşük reytingini tekrar etmiş.

CBS

Blue Bloods, tekrar bölümüyle akşamın en çok izlenen (5.28 milyon) programı.


20 Nisan 2019 Cumartesi

CBS

Ransom, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.2’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

ABC

The Ten Commandments, 0.6 reyting, 4.90 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş.


21 Nisan 2019 Pazar

The CW

Supergirl, 3 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Charmed, 3 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

CBS

Madam Secretary, geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük en düşük reytingini tekrar ederek 5. sezonuna noktayı koymuş. “Bu reytinge rağmen onay alacağım” diyor. Göreceğiz.

60 Minutes, akşamın en çok izlenen (8.31 milyon) programı.

NBC

Good Girls, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’e düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

ABC

American Idol, geçen hafta olduğu gibi 1.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı.