8 Temmuz Cumartesi

CBS

Doubt, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik en düşük izlenme oranını tekrar etmiş.

ABC

Still Star-Crossed, 19 gün önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.2’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

NBC

Dateline, 0.6 reyting, 3.49 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş.


9 Temmuz Pazar

ABC

@aytackara‘nın programı Big Brother, geçen haftaya göre 0.4’lük bir artış kaydederek 1.8’e yükselmiş. Akşamın reyting galibi programı.

CBS

60 Minutes, akşamın en çok izlenen (7.43 milyon) programı olmuş.


10 Temmuz Pazartesi

ABC

@aytackara‘nın programı The Bachelorette, iki hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 1.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş.

NBC

American Ninja Warrior, geçen haftaya göre 0.3’lük bir artış kaydederek 1.4’e yükselmişThe Bachelorette ile birlikte akşamın reyting galibi. Ayrıca akşamın en çok izlenen (5.70 milyon) programı.


11 Temmuz Salı

NBC

America’s Got Talent, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir artış kaydederek 2.5’e yükselmiş. Akşamın reyting galibi ve en çok izlenen (12.59 milyon) programı olmuş.


12 Temmuz Çarşamba

CBS

Yeni bilim kurgu gerilim dizisi Salvation, 0.7 reyting, 4.90 milyon izleyici ile mehh denebilecek bir başlangıç yapmış. Big Brother desteğini yeterince iyi kullanamamış.

Big Brother
, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.9’a yükselmiş. Akşamın reyting galibi programı ve en çok izlenen (6.45 milyon) programı.

NBC

The Carmichael Show, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


13 Temmuz Perşembe

NBC

Hala izliyorlarsa @unfortr ve @dkamoy‘un dizisi The Night Shift, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

America’s Got Talent clip show, akşamın en çok izlenen (7.10 milyon) programı.

CBS

@dkamoy‘un dizisi Zoo, geçen hafta olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş. Big Brother desteğini kötü kullanan bir başka dizi.

Big Brother, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.8’e düşmüş. Akşamın reyting galibi programı.


14 Temmuz Cuma

NBC

Dateline, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüşAmerica’s Got Talent ve Shark Tank‘ın tekrar bölümleriyle birlikte akşamın reyting galibi programı olmuş.

CBS

Blue Bloods, tekrar bölümüyle akşamın en çok izlenen (4.84 milyon) programı olmuş.