ABC, 2019 yazında yayınlanmak üzere Poppy Montgomery‘nin (Unforgettable, Without a Trace, Relativity, Glory Days) başrolde yer alacağı yeni bir dramaya onay verdi: Reef Break

ABC’den 13 bölümlük onay alan suç dramasının ilk onay haberi ABC Studios International ve Fransa’nın M6 kanalı ortaklığında Fransa’da yayınlanmak üzere Mayıs ayı içerisinde gelmişti. Senaryosunu Ken Sanzel‘in kaleme alacağı dizinin yapımcılığını Montgomery ve Sanzel birlikte üstlenecek.

Aksiyon dolu seksi bir drama olarak lanse edilen dizide Montgomery, çekici, baştan çıkarıcı, cennet gibi bir Pasifik Okyanusu adasının valisi için sorun çözücü olarak çalışmaya başlayan Cat Chambers isimli eski bir hırsıza hayat verecek.

Dürtüsel olarak hareket eden, pervasız ve karşı konulamaz bir kadın olarak tarif edilen Cat’in mükemmel olmayan geçmişi onun suçları ve suçluları anlaması için içgüdüsel bir hediye konumundadır.

Karakter odaklı olarak ilerleyecek dizide her bölüm suç, seks, sörf, güneş ışığı ve muhteşem manzaralardan oluşan bir kokteyl eşliğinde izleyiciye sunulacak. Cat’in yeniden ortaya çıkışı, aralarında FBI ajanı eski kocası, tutuklu durumda bulunan eski patronu ve bir dedektif aşığının da bulunduğu eski eski aşıklar, dostlar ve düşmanlar arasında bir dalga etkisi yaratacak. Cat için iş ve oyun arasındaki çizgiler gittikçe bulanıklaşacak.

Kaynak