Crackle Plus, 2021 yılında yayınlanmak üzere 3 yeni diziye onay verdi.

Michael Rapaport

Atypical, White Famous, The Guest Book ve Prison Break gibi dizilerden tanıdığımız gibi dizilerden tanıdığımız Michael Rapaport‘un başrolde yer alacağı Flagrant, bir spor draması olacak. Dizinin senaryosunu Pete Correale ve Peter Hoare kaleme alacak. Rapaport, Correale ve Hoare’ye yapımcı koltuğunda David Ozer ve Tim Rouhana eşlik edecek. Dizi, 10 bölümlük onay aldı.

Michael Rappaport’un canlandıracağı merkez karakterimiz, gözden düşmüş, eski bir kolej basketbol yıldızı. 20 yıl önce kendi takımının mağlubiyeti üzerine kumar oynayıp maçı bilerek kaybederken yakalanmış ve gözden düşmüş karakterimiz. Skandal olayla damgalanınca da Queens’i ve New York’u terk etmek zorunda kalmış. Günümüzde ise onun için pek mümkün görünmeyen bir kefaret şansı elde ediyor. Şimdilerde oldukça başarısız bir konumda olan eski takımına koç olması için sürpriz bir teklif alıyor karakterimiz ve olaylar gelişiyor.

Craig T. Nelson

Parenthood, The District ve Coach dizilerinden tanıdığımız Craig T. Nelson‘ın başrolde yer alacağı The Operative, casusluk/gerilim türünde bir dizi. Harvey Gomberg‘in Code Name Stinger isimli romanından uyarlanacak olan dizi, 10 bölümlük onay aldı. Dizinin senaryosunu Noah Nelson kaleme alacak. Ona yapımcı koltuğunda Anne Clements, David Ozer ve Tim Rouhana eşlik edecek.

Nelson, Soğuk Savaş döneminden sonra gizemli bir şekilde kariyerini sonlandırmak zorunda bırakılan emekli istihbarat operatörü John Straw karakterine hayat verecek dizide. Straw, Amerikan topraklarına yaklaşan bir saldırıyı haber vermek için yeniden ortaya çıkacak. CIA, Straw’ın iddiaları hakkında onunla bir görüşme yapması için Emma isimli genç bir analist gönderecek ve hikayemiz başlayacak.

Emma, Straw’ın hikayelerle dolu bir kafası olduğunu keşfedecek. Bunlardan bazıları Kremlin ile bağları olan eski komplo teorileri konumunda. Emma’nın gerçeği arayış yolculuğunda Emma ve John, müttefik olup birlikte çalışmaya başlayacaklar ve yetenekli, acımasız, zorlu düşmanı ülkeleri için çok geç olmadan durdurmaya çalışacaklar.

Yine 10 bölümlük onay alan Safehaven ise genç yetişkin izleyicilere yönelik hazırlanan, gerilim yüklü bir doğaüstü drama olacak.

Dizi, Jenna Frost isimli, alternatif bir gerçeklik içinde sıkışıp kalmış olan, lise öğrencisi bir çizgi roman sanatçısını merkezine alacak. Jenna, kendi yarattığı Safehaven isimli çizgi romanın sayfalarından sökülen bir arafa sıkışıp kalmış durumda. Gerçek dünyada ise geçirdiği bir araba kazası sonrası komada yatıyor Jenna.

Kısmen paranormal bir gerilim yolculuğu, kısmen de gizem draması olan Safehaven, komplo tabanlı, hızlı tempolu bir dizi olarak lanse ediliyor. Genç yetişkin türünde, korku alanında The Matrix ve Inception‘a benzer bir tonu olacağı iddiasıyla geliyor.

Platformun ayrıca bu yılın ilerleyen döneminde yayınlamak üzere Spides isimli bir dramayı bünyesine kattığı açıklandı.

Bu yılın ilkbahar aylarında Almanya’da Syfy kanalında yayınlanmış olan Alman yapımı bir dizi Spides. Bilim kurgu/gerilim türündeki dizi, 8 bölümden oluşuyor. Rainer Matsutani, dizinin yaratıcısı konumunda. Ona yazar masasında Peter Hume, Fabian Marquez, Carola M. Lowitz ve Eckhard Vollmar gibi isimler eşlik etmiş. Matsutani, yönetmenlik görevini Joern Heitmann ile paylaşmış. Matsutani, Marquez ve Hume’a yapımcı koltuğunda Christian Arnold-Beutel, Alexander Kiening, Heiko Nemmert, Michael Sauerteig ve Daniel von Braun gibi isimler eşlik etmiş.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Rosabell Laurenti Sellers (Game of Thrones), Désirée Nosbusch (Bad Banks), Falk Hentschel (Legends of Tomorrow, Reckless), Francis Fulton-Smith, Florence Kasumba (Deutschland 86), Aleksandar Jovanovic (Wild Bill, You Are Wanted), Susanne Wuest (Parfum), Lion-Russell Baumann, Anna Bullard, Harvey Friedman, Artjom Gilz (Dunkelstadt), Alain Blazevic, Angus McGruther, Kimberly Leemans ve Alia Seror-O’Neill gibi isimler yer alıyor.

Dizinin hikayesi, günümüz modern dünyasında, Almanya’nın başkenti Berlin’de geçiyor ve Nora Berger (Sellers) isimli genç bir kadını merkezine alıyor.

Nora, bir gece kulübünde satın aldığı BLISS isimli gizemli bir uyuşturucuyu kullanmasının ardından komaya giriyor. Komadan uyandıktan sonra da önceki hayatına dair hiçbir şey hatırlamıyor. Nora yaşadığı deneyimin arkasındaki gerçeği keşfetmek için olayları eşelemeye başladığında ise büyük bir sırrı keşfediyor. Uzaylılar, sentetik ilaçlar kullanarak insan bedenlerini ele geçirmeye çalışmaktaymış.

Bu da dizinin fragmanı:

Kaynak