Sienna Miller (Keen Eddie, Interview), Seth MacFarlane (The Orville, A Million Ways to Die in the West), Simon McBurney (The Borgias, The Casual Vacancy) ve Annabelle Wallis (Peaky Blinders, Fleming, Pan Am). Showtime’ın Roger Ailes’ın hayatına odaklanacak olan isimsiz mini dizinin kadrosuna katıldılar.

Simon McBurney

Annabelle Wallis

Kaynak


Anya Taylor-Joy (Atlantis, The Miniaturist), Peaky Blinders’ın 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Rarmian Newton (Rise, The Family) ve Darby Camp (Big Little Lies), tekrar eden rollerle AMC’nin yaklaşan doğaüstü draması NOS4A2‘nun kadrosuna katıldılar.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Rob Lowe (The Grinder, Code Black, You, Me and the ApocalypseBrothers & Sisters), ITV’nin yaklaşan suç draması Wild Bill‘in başrol oyuncusu oldu.

David GriffithsKyle KillenDudi Appleton ve Jim Keeble‘ın yaratıcıları olduğu dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Lowe ayrıca dizinin yapımcılarından biri olacak.

Lowe, 14 yaşındaki kızı Kelsey ile birlikte Lincolnshire’a yerleşen ve acı geçmişlerinden kaçmayı uman Hixon isimli bir adama hayat verecek dizide. Hixon, kriminoloji dalında bölümünü birincilikle bitirmesinin ardından Psikopatoloji dalında yüksek lisans ve İstatiksel Haritalama dalında doktora yapmış son derece yetkin bir adam.

Kaynak