Rachel Skarsten (Reign, Lost Girl), tekrar eden bir rolle Imposters’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Skarsten, Marianne Rendón‘ın karakteri Jules‘un kız kardeşi Poppy Langmore karakteri ile dizide karşımıza çıkacak.

Kaynak


The Bachelor programı ile ünlenen Nick Viall, Speechless’ın 2. sezonuna konuk olacak.

Viall’in konuk olacağı bölüm kasım ayı içerisinde yayınlanacak.

Kaynak


Simon McBurney (The Casual Vacancy, The Borgias), tekrar eden bir rolle Amazon’un yaklaşan fantastik draması Carnival Row‘un kadrosuna katıldı.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan haberler için tıklayın.

Kaynak


Jonny Coyne (Mom, 11.22.63, Alcatraz), tekrar eden bir rolle The Blacklist’in 5. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Scott Bryce (Popular, Deception), Chicago P.D.’nin 5. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Laura San Giacomo (Just Shoot Me!, Saving Grace), TNT’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Highland‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


ABC’nin yıllara meydan okuyan draması Grey’s Anatomy‘nin 14. sezonunda stajyer doktor olarak birden fazla bölümde yer almak üzere 6 yeni isim kadroya dahil oldu: Alex Blue DavisSophia Ali (Faking It), Jake BorelliRushi KotaJeanine Mason (Of Kings and Prophets, Bunheads, Daytime Divas) ve Jaicy Elliot.

Kaynak


NBC’nin 2014-2015 sezonunda yayınlayıp tek sezon sonunda iptal ettiği Constantine dizisinde ayrıntılı olarak tanıma fırsatı yakaladığımız Matt Ryan tarafından canlandırılan John Constantine karakteri söz konusu dizinin iptali sonrası bir bölümlüğüne Arrow’un 4. sezonuna konuk olup Arrow evrenine giriş yapmıştı. John Constantine bu konukluğundan yaklaşık 2 sene sonra bu kez de Legends of Tomorrow’a konuk olacak. Dizinin yaklaşan 3. sezonunun 9. ve 10. bölümlerinde karakteri izleme fırsatı yakalayacağız.

Kaynak


Sedale Threatt Jr. (Roots, Hap and Leonard) ve Aylya Marzoff, tekrar eden rollerle Freeform’un yaklaşan draması Siren‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak

Sedale Threatt Jr.

Aylya Marzoff