Tıpkı Netflix gibi dünyanın farklı ülkelerinde orijinal diziler yapmaya devam eden Amazon, You Are Wanted‘ın ardından 9 Kasım 2018 tarihinde gerilim türünde yeni bir Almanya yapımı dramayı daha izleyicisi ile buluşturdu: Beat

Beat, Berlin’in en ünlü tekno kulübünde organizatör olarak çalışan ve hiçbir partiyi kaçırmayan biridir. Avrupa Gizli Servisleri onu gizli göreve kabul ettikten sonra ona yakın bir şebekede gerçekleşmekte olan yolsuzluğun şok edici boyutunu ve kendi kişisel sınırlarını keşfediyor.

Eğlence dünyasından suç dünyasına açılan bir kapı olan Beat‘in ilk sezonu 7 bölümden oluşuyor. Dizinin bölüm süreleri 54-71 dakika arasında değişiyor. Dizinin yapımcılığını Willi GeikeDan MaagChristopher Doll ve Lothar Hellinger üstleniyor.

Karoline Herfurth

Beat karakterine Berlin Station dizisinden anımsanabilecek Jannis Niewöhner hayat veriyor. Beat’in beraber çalışacağı bir ajan olan Emilia rolünde You Are Wanted dizisinden hatırlanabilecek Karoline Herfurth karşımıza çıkıyor.

Anna Bederke

Kadroda ayrıca Anna BederkeSvenja JungHanno KofflerCarlo LjubekNina GummichWaldemar KobusClaudia MichelsenKarl Markovics ve Christian Berkel gibi isimler yer alıyor.

Bunlar da dizinin fragmanı ve posteri: