Apple TV+, merakla beklenen gerilim dizisi Suspicion’ın 4 Şubat’ta yayınlanacağını açıkladı ve dizinin resmi fragmanını yayınladı. İsrail dizisi Kfulim’dan (False Flag) uyarlanacak olan 8 bölümlük drama, ilk iki bölümüyle Apple TV+’da yayınlandıktan sonra, kalan bölümleri haftalık olarak Cuma günleri yayınlanacak.

Oscar adayı aktris Uma Thurman (“Kill Bill,” “Pulp Fiction”), Kunal Nayyar (The Big Bang Theory), Noah Emmerich (The Americans), Georgina Campbell (Broadchurch, Krypton), Elyes Gabel (Scorpion), Elizabeth Henstridge (Agents of S.H.I.E.L.D.), Edward Bluemel (Killing Eve) ve Angel Coulby (Merlin) dizinin başrol oyuncuları.

Suspicion, önde gelen Amerikalı bir iş kadını olan Katherine Newman’ın (Uma Thurman) oğlunun kaçırılması üzerine bir gerilim dizisi olacak. New York’un merkezindeki büyük, lüks bir otelden 21 yaşındaki Leo’nun (Gerran Howell) kaçırılması videoya çekilir ve viral olur. Otelde kalan dört sıradan İngiliz vatandaşı asıl şüpheli olarak görülmektedir. NCA (National Crime Agency) ve FBI’dan kaçarken, masumiyetlerini kanıtlamak için zamana karşı umutsuz bir yarışta kendilerini transatlantik bir kedi ve fare yarışında bulurlar. Bu kaçışlarında herkese güvenemeyecekleri ortaya çıkar. Kimse onlara inanacak mı?  Yanlış zamanda yanlış yerde miydiler? Yoksa gerçekten suçlular mı?

BAFTA Ödülü adayı Rob Williams‘ın (“Man in the High Castle”) yürütücü ve yönetici yapımcısı olduğu dizi, ilk sezonu 2015’te yayınlanan Keshet Media yapımı ödüllü İsrail dizisi False Flag’e dayanıyor ve Keshet International’ın Birleşik Krallık üretim kolu olan Keshet Productions tarafından üretildi.

Yürütücü yapımcılar arasında Williams’ın yanı sıra dizinin yönetmeliğini de üstelenen Emmy Ödülü adayı Chris Long (“The Americans”), Keshet Productions’tan Howard Burch, Keshet Media Group’tan Avi Nir ve Anna Winger yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Darin McLeod (“Watchmen”) üstlendi.