Beau Bridges (Masters of Sex, The Millers, Bloodline, Stargate SG-1, The Goodwin Games), Comedy Central’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Robbie’nin başrol oyuncularından biri oldu.

Komedi dizisinin senaryosunu Rory Scovel ve Anthony King beraber kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda Scovel ve King’e Scott Moran da eşlik edecek.

Ground Floor, Wrecked ve Undateable[dizi] gibi komedi dizilerinden aşina olduğumuz Scovel, dizinin bir diğer başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Rory Scovel

Robbie, küçük bir kasabada babasının gölgesinde yaşayan Robbie (Scovel) isimli bir adamı merkezine alacak. Robbie, kasabanın Hristiyan Gençler Ligi’nde mücadele eden takımının basketbol koçu. Babası Robbie Walton Sr. (Bridges) ise kasabada herkes tarafından ‘Koç’ lakabıyla bilinen biri. Vakti zamanında kasabanın lise basketbol takımına koçluk yapıp 2 eyalet şampiyonluğu getirdiği için herkes tarafında sevilen ve saygı duyulan biri Robbie Walton Sr. Aptallıklara özellikle de oğlu Robbie’nin aptallıklarına tahammülü olmayan Robbie Walton Sr.’ın yıllar boyu gölgesinde yaşamaktan bunalan Robbie için artık uyanış vakti gelmiştir. Artık kendisi de bir babadır ve oğlunun en iyisini elde edebilmesi için ona bizzat liderlik yapacaktır.

Kaynak